#Hot16Challenge2. Etiennette Wiśniewska, córka Michała Wiśniewskiego dołączyła do wyzwania. Odziedziczyła muzyczny talent po rodzicach?

Etiennette, córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak dołączyła do wyzwania #Hot16Challenge2. Jak wypadła nastolatka? Internauci są w tej kwestii niemal jednomyślni! Sprawdźcie, co sądzą o wykonie Etiennette Wiśniewskiej.

Multimedia

Etiennette Wiśniewska nagrała #Hot16Challenge2

Etiennette Wiśniewska nagrała #Hot16challenge. Nastolatka zdaniem wielu internautów odziedziczyła muzyczny talent po rodzicach. Jej 16 wersów chwalone jest za poruszającą i dojrzałą warstwę tekstową. Etiennette Wiśniewska rapuje bowiem o hejcie i mowie nienawiści.

Niesamowity głos- po mamusi... Jestem pod wrażeniem

Brawo! Super wyszło! Nie mogę się doczekać aż zrobi się o Tobie głośno! To wspaniałe że tacy artyści wciąż kiełkują w naszym kraju

Wokal po matce, emocjonalność po ojcu i nowy, młody duch - tamtych dwojga... I buch! Gotowy materiał na prawdziwą artystkę

Wcześniej wokalnym talentem pochwaliła się siostra Etiennette - Vivienne. Na początku br. w sieci pojawił się teledysk najmłodszej, 12-letniej córki Wiśniewskiego, który również spotkał się z ciepłym przyjęciem internautów.

Córka Michała Wiśniewskiego śpiewa o miłości rodziców. Zobacz teledysk!Zobacz więcej

Myślicie, że córki lidera Ich Troje pójdą w ślady ojca i zwiążą swoje życie z estradą?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Elyty (gość)

    Śpiewać każdy może...

    21.05.2020 06:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×