"Hotel 52" bez Laury Samojłowicz

Po wakacjach serial wróci bez jednej z gwiazd.

Multimedia

Laura Samojłowicz zniknie z serialu "Hotel 52". Nie powiodły się próby porozumienia aktorki z producentami - informuje "Super Express".

CZYTAJ TAKŻE: NOWA FRYZURA LAURY SAMOJŁOWICZ LAURA SAMOJŁOWICZ ZWOLNIŁA RADOSŁAWA PIWOWARSKIEGO - Widzom na tyle serial się podobał, że chcą, aby go kontynuować - powiedział gazecie producent Michał Kwieciński z firmy Akson Studio.

Powodem rezygnacji z Laury Samojłowicz miały być jej kontrowersyjne zachowania. Przede wszystkim konflikt z reżyserem Radosławem Piwowarskim, którego niesłusznie oskarżyła o pijaństwo.

Postać grana do tej pory przez Samojłowicz pozostanie w serialu, ale będzie zmarginalizowana i wystąpi w niej inna młoda osoba.

CZYTAJ TAKŻE: SAMOJŁOWICZ OSKARŻYŁA PIWOWARSKIEGO, ŻE JEST PIJANY POLSAT "HOTEL 52" ZASTĄPI JESIENIĄ "PRZYJACIÓŁKI"

Komentarze

Skomentuj
 • i bardzo dobrze :) (gość)

  sodowa uderzyla jej do glowy. Bardzo dobrze, ze jej nie ma w serialu. Jak widac moga sobie bez nie poradzic w serialu :)

  05.09.2013 22:05
 • Ania (gość)

  No ale chociaż fajnie że Hotel 52 powraca tylko że bez Laury :/

  08.05.2013 19:13
 • Ania (gość)

  Dlaczego Laury nie będzie w serialu . Bez niej to nie będzie tak samo jak wcześniej . Nie wyrzucajcie jej z serialu może i ciężko się z nią grało na planie , ale jak oglądałam film to bardzo mi się podobał z nią . Jeszcze się okaże że poprzednie odcinki będą lepsze od tych bo zabraknie Laury Samojłowicz , ale właśnie najlepiej by było żeby Laura występowała w Hotelu 52 i żeby jej nie zabrakło . !

  08.05.2013 19:12
 • Damien (gość)

  Yeah!!! CO mnie tam Laura ważne że będzie serial :D

  05.05.2013 18:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×