"Hotel 52": Marta i Kuba na ślubnym kobiercu

Przez pięć poprzednich sezonów "Hotelu 52" mieli się ku sobie. Nie do końca jednak wiedzieli, czy bardziej są przyjaciółmi, czy może w grę wchodzą głębsze uczucia.

Multimedia

Dopiero gdy na horyzoncie pojawił się rywal, Kuba zrozumiał, że Marta to miłość jego życia.

W apartamencie dla nowożeńców w Hotelu 52 trwają przygotowania do ślubu Marty (Magdalena Lamparska) i Kuby (Paweł Tomaszewski). Państwo młodzi są wyjątkowo zestresowani. Kuba próbuje to ukryć. Marta martwi się, czy ślub będzie przebiegał według planu. Na szczęście może liczyć na duchowe wsparcie od specjalistki od rozwodów, Lucy (Lucyna Malec). Sporym oparciem w tak ważnym dniu będzie także Sara (Klaudia Halejcio). To dzięki niej i jej zabiegom kosmetycznym Marta będzie wyglądała jak prawdziwa księżniczka.

W kantynie gromadzi się personel hotelowy. Chcą złożyć życzenia młodej parze. Niestety nie wszyscy mogą wziąć udział w ślubie Marty i Kuby. Nowożeńcy dostają od kolegów z pracy w prezencie bilety na weekendowy wypad do Paryża.

Zgodnie z obawami Marty ślub i wesele nie będą przebiegały spokojnie. Matki państwa młodych skoczą sobie do gardeł! Na szczęście atmosferę uzdrowi… Natalia (Laura Samojłowicz). Lipska w ramach dodatkowego prezentu ślubnego da występ ze swoim zespołem. Zaskoczy tym wszystkich. Nikt nie przypuszczał, że ma tak piękny i dźwięczny głos, który załagodzi wszelkie napięcia.

Emisja 11. odcinka 6. serii "Hotelu 52" 15 listopada o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×