"Hotel 52" Polsat 19.09.2013 odc. 3. Co się wydarzy? Rosati ukrywa się w Hotelu 52!

Maria (Weronika Rosati), niezwykle atrakcyjna eksnarzeczona Tomasza (Filip Bobek), pojawia się w Hotelu 52. Prosi Rusieckiego o pomoc. Wstrząśnie nie tylko życiem Tomasza. Jakie będą tego konsekwencje?

Multimedia

Maria (Weronika Rosati) odwiedza Tomka (Filip Bobek) w pracy. Jest zrozpaczona. Zatrzymała się u przyjaciółki, co jednak wytropił prywatny detektyw wynajęty przez jej męża. Czuje się w potrzasku. Nie wie, co ma robić. Ufa tylko Tomkowi, dlatego postanowiła przyjść do niego. W przypływie emocji przyznaje się, że jej strach przed mężem ma poważne podstawy - w ataku zazdrości David złamał jej rękę. Maria nie ma żadnych dowodów na bicie przez męża. Jest bez środków do życia, a z rodziną nie utrzymuje kontaktów. Widząc w jak opłakanym stanie jest eksnarzeczona, Tomasz postanawia jej pomóc.

W lobby dochodzi do spotkania Marii i Sary (Klaudia Halejcio). Tomasz przedstawia je sobie. Sara jest wściekła. Nie rozumie, dlaczego Maria kolejny raz składa wizytę Tomaszowi. Wyczuwa jakiś podstęp. Nabierze jeszcze więcej podejrzeń, gdy Tomasz w obecności Marii prosi Sarę o klucz do rezerwy. Okazuje się, że konsjerż postanawia właśnie tam przez jakiś czas ulokować Marię. Ma to być utrzymane w największej tajemnicy. Sara traci cierpliwość…

3. odcinek 7. serii "Hotelu 52" w czwartek - 19 września, o godznie 21.00 w Telewizji Polsat. Zapraszamy do oglądania!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×