"Hotel Paradise 3". Najnudniejszy sezon ze wszystkich? Akcja powoli nabiera tempa

W TVN7 możemy oglądać kolejny sezon reality show, w którym uczestnicy szukają prawdziwej miłości uczestnicząc w miłosnych gierkach w rajskich okolicznościach przyrody. Jaki jest "Hotel Paradise 3"? Po pierwszych dwóch odcinkach można stwierdzić, że akcja dopiero powoli się rozkręca. Co dotychczas wydarzyło się w programie? Co wiemy o uczestnikach? Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Sprawdzamy i komentujemy!

Multimedia

Akcja trzeciego sezonu programu "Hotel Paradise" toczy się na Zanzibarze. To zmiana, ponieważ poprzednie edycje były nagrywane na rajskim Bali. Uczestnicy ulokowani są w luksusowej willi z basenem, podzielonej na kilka sypialni oraz z wydzieloną przestrzenią tzw. singlówką, w której nocują uczestnicy bez pary.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Trzecia edycja najgorsza?

Po pierwszych dwóch odcinkach programu można stwierdzić, że będzie to międzynarodowa edycja. Uczestnicy, którzy jako pierwsi pojawili się w programie, w większości posiadają egzotyczne korzenie. Poza tym zdecydowanie więcej dzieje się już od pierwszych minut. W pierwszym odcinku dziewczyny musiały podejmować decyzję na podstawie zdjęć z dzieciństwa chłopaków, w drugim i trzecim odcinku sporo namiesza energiczna i kombinująca Ola, która ma możliwość zamieszkania z jedną z utworzonych wcześniej par. W trzeciej edycji reality show z pewnością więcej się dzieje jeśli chodzi o zadania, ale mimo wszystko akcja powoli nabiera tempa. Może za sprawą uczestników, którzy w większości przyszli do programu po sławę, a nie miłości? To się okaże.

"Hotel Paradise 3". Pisuar

Zdecydowanie zabawną sytuacją z pierwszych godzin programu było pomylenie przez Olę - pisuaru z bidetem. Makijażystka stwierdziła, że jeden z pokojów jest typowo "męski" gdyż posiada bidet... Co wywołało niezrozumienie innych uczestników z grupy. Chodziło oczywiście o pisuar.

To oni będą podgrzewać atmosferę w "Hotelu Paradise"! Poznajcie uczestników 3. edycji!Zobacz więcej

Widać, że energia Oli spowoduje sporo zamieszania. Niektórym blondynka przypomina Madzię z poprzedniego sezonu programu, nie tylko ze względu na aparycję, ale i skłonność do tworzenia układów i gier. Ola z Luizą sporo mogą zamieszać w kolejnych odcinkach.

Sporo kontrowersji wzbudza postać Kornelii, która przypomina internautom rudowłosą Hanię z poprzedniego sezonu. Pewne jest, że Kornelia lubi dużo mówić a para z włoskim Krystianem, niekoniecznie jest mu na rękę... Ciekawe też, jak rozwinie się relacja Basi i Dawida. Blondynka, która wzbudza zainteresowanie kilku mężczyzn nie może zdecydować się, czy bardziej kręci ją Dawid czy też gorący Krystian. Ten ostatni, na równi z Simonem, cieszą się w programie największym zainteresowaniem. W cieniu chłopaków pozostaje Marcin. Czy cichy, nieśmiały przystojniak zdecyduje się sporo zamieszać? Wiele na to wskazuje, gdyż zadeklarował, że mógłby związać się z Olą!

Hotel Paradise 3 - Uczestnicy

W pierwszym odcinku "Hotel Paradise 3" poznaliśmy pierwszych gości hotelu. Jako pierwsza w "Hotelu Paradise 3" zameldowała się 26-letnia Basia, która uważa, że przyciąga kłopoty jak magnes. Podobno awantury to jej drugie imię... Do hotelu weszli także: Krystian, 27 lat, Marcin, 24 lata, Dawid, 24 lata. Krystian mieszka w Warszawie, jednak ma włoskie korzenie. Marcin wyznał, że jego marzeniem jest impreza swingersów... Dawid z kolei pochodzi z Gdyni i kończy Akademię Marynarki Wojennej na wydziale nawigacji oraz jest trenerem personalnym.

Później do tej ekipy dołączyły Bogusia oraz Kornelia. Bogusia ma 20 lat i w programie interesują ją pieniądze, sława i przygoda. Twierdzi, że jej ciało jest w stu procentach naturalne i nie ma nic "zrobionego". Kolejną dziewczyną, jaka dołączyła do składu, była 24-letnia Ola. Kornelia ma 24 lata i z zawodu jest makijażystką, co jest jej największą pasją. W programie pojawiła się Luiza, piękna 20-latka, która w połowie jest z Algierii, a w połowie z Polski! Kolejnym uczestnikiem show okazał się 24-letni Simon, Polak z Cieszyna, który mieszka... Kalifornii!

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×