"Hotel Paradise 3" odcinek 3. Pierwszy trójkąt w programie! Kogo wybrał Krystian? Do gry wkroczyli dwaj nowi faceci!

Czas na 3. odcinek programu "Hotel Paradise 3"! Dzisiaj będzie się działo, a w parach trochę się namiesza... Do tego na rajskiej wyspie pojawi się ktoś nowy! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 3. odcinku "Hotel Paradise 3"!

Multimedia

"HOTEL PARADISE 3" ODCINEK 3 - CO SIĘ WYDARZYŁO?

Poprzedni odcinek "Hotelu Paradise 3" zakończył się... wyborem Oli, która miała szansę dołączyć do jednego z istniejących związków, a to oznacza czas na trójkącik! Ola postanowiła namieszać w sypialni Krystiana i Kornelii! Krystian nie krył zadowolenia, że w nocy u jego boku będą dwie piękne kobiety! Reszta uczestników była w szoku, bo nikt nie spodziewał się takiego rozwiązania!

Później przyszedł czas na nieporozumienia z kotem w roli głównej i konspiracyjną rozmowę dziewczyn. Ola jednak woli Simona? Za to Basia postanowiła wyznać Krystianowi, że jest w jej typie. Noc, o dziwo, też okazała się świetną okazją do rozmowy. No, może poza pokojem Krystiana i dziewczyn, gdzie trwała batalia o kołdrę. Cóż, trudno wyspać się w takich warunkach.

To oni będą podgrzewać atmosferę w "Hotelu Paradise"! Poznajcie uczestników 3. edycji!Zobacz więcej

Krystian, Kornelia i Ola dostali zaproszenie na wspólną randkę. Po tym wszystkim Krystian został postawiony przed wyborem - woli Olę czy Kornelię? Ostatecznie mężczyzna wybrał Olę, bo ta go bardziej kręci. Za to Kornelia dostała możliwość randki z dwoma nowymi uczestnikami - Krzysztofem i Sebastianem! Sebastian ma 23 lata i trenuje sztuki walki, a do tego... już wcześniej miał okazję poznać Kornelię! Krzysztof za to ma 26 lat i pracuje w rodzinnej firmie.

Sebastian szybko zaczął szukać swojej szansy. W czasie, gdy Krzysztof odpalał pierwszego papierosa, Sebastian zajął się podrywaniem Basi, ale mężczyzna chyba średnio wpadł jej w oko. Właściwie to dyplomatycznie go spławiła. Po tym wszystkim na uczestników czekała pierwsza w tej edycji pandora. Sesja pytań i odpowiedzi pokazała, że Szymon i Bibi są bardzo zgodną parą i ta dwójka może namieszać. Pandora zakończyła się mocnym akcentem - Krystian musiał wybrać nowego partnera dla Kornelii!

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×