"Hotel Paradise 4". Uczestnicy programu psychicznie maltretują Wiktorię? Jest komentarz telewizji TVN!

"Hotel Paradise" to jeden z randkowo-rozrywkowych reality show, w którym uczestnicy są zamknięci na rajskiej wyspie, gdzie tworzą pary i walczą o miłość oraz pieniądze. Jednak najnowsza edycja show TVN pokazuje, że o jakiekolwiek uczucia chodzi tam najmniej.

Multimedia

Uczestnicy "Hotel Paradise 4" psychicznie maltretują Wiktorię?

W ostatnich dniach zrobiło się głośno wokół 4. edycji programu TVN "Hotel Paradise". Wszystko za sprawą kontrowersji dotyczących zachowania uczestników programu wobec jednej z uczestniczek, Wiktorii, która - zdaniem widzów - jest psychicznie maltretowana przez całą resztę!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Wiktoria już nie raz zalewała się łzami w programie "Hotel Paradise", ale teraz, zdaniem widzów, reszta uczestników po prostu się nad nią psychicznie znęca. W piątkowym odcinku show , podczas "Puszki Pandory", Wiktoria dowiedziała się, że jej ekranowy partner Miłosz, sterowany przez resztę uczestników, uknuł intrygę, aby wyrzucić dziewczynę z hotelu! Poruszona Wiktoria opuściła grupę i zapłakana mówiła, że chce wracać do Warszawy.

Tomasz Borkowy w pewnym momencie kariery zrezygnował z aktorstwa. Tak dziś wygląda serialowy Andrzej TalarZobacz więcej

Widzowie programu są wręcz zażenowani tym, co dzieje się na ekranie. Więcej, są zirytowani, że telewizja TVN nic nie robi z tym, jak uczestnicy traktują Wiktorię, tylko podkręcają ekranową dramę. Do tego telewizja TVN opóźniła premierę nowego odcinka na Playerze i pozbyła się z zapowiedzi nowego epizodu scen, które wywołały kontrowersje. Czyżby odcinki były na szybko przemontowywane? Telewizja TVN wydała oświadczenie, które przesłała redakcji portalu Plejada.pl. W oświadczeniu czytamy:

Wszystkie produkcje TVN Grupa Discovery realizowane są zgodnie z najwyższymi standardami oraz przy zachowaniu odpowiednich procedur mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa osobom będącym uczestnikami tych programów – zarówno na etapie castingów jak i w trakcie realizacji. Odcinki "Hotelu Paradise Extra" różnią się od antenowych, z uwagi na ograniczenia wiekowe regulowane polskim prawem. "Hotel Paradise Extra" to kategoria 18+, odcinki antenowe mają oznaczenie wiekowe 12+, w sytuacjach wyjątkowych 16+. Materiały dopuszczają treści, które spełniają wymogi zgodnie z przypisaną kategoria wiekową. Bardzo późno otrzymaliśmy gotowy odcinek, który w przypadku Playera przechodzi parogodzinne przekodowanie - kwestie techniczne spowodowały kilkugodzinne opóźnienie, za które przeprosiliśmy użytkowników serwisu. Odcinek zgodnie z zapowiedzią jest już do obejrzenia na platformie.

Co o tym sądzicie?

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Alexandra (gość)

    Wiktoria nie pasowała do tego programu. Z nikim nie była szczera ! Manipulantka. Może jest dobra w sporcie... to powinna się tego trzymać.

    14.11.2021 14:36
  • Widz (gość)

    Bardzo nieładnie że Wiki ponownie weszła niesłusznie Wiki i Miłosz widac że są szykowano do wygrania a to .najbardziej fałszywi ludzie to nie miłość tylko pieniądze po programie drogi ich się rozejdą wszystko mieli zaplanowane co robić tylko Mlos, mapec nie chłop wszystko zepsuł ale Pani Prowadząca im pomogła i zaprosiła Wiki zdobyć pieniążki dlaczego Na nie miała takiego szczęścia i nie powróciła do hotelu wielkie okłamanie widzowie widza

    20.10.2021 11:28
  • Maniek (gość)

    Miłosz wybrał strupka OHę a miał super fajną dziewczyne Wiktorię...po prostu debil

    07.10.2021 13:55
  • Rafael (gość)

    Młodzi ludzie.gdzie wy macie własny honor???!

    05.10.2021 22:34
  • un (gość)

    Kurcze, myślałem, że tylko widzę launo bez szyi. Krzywdę zrobiła sobie kobitka tym tatuażem.

    05.10.2021 12:32
  • Jack (gość)

    Bardzo lubiłam prowadzących czyli lektora i Klaudię ,ale po tych wypowiedziach których udzielili nie mam już sympatii ani szacunku dla tych osób.Pani Klaudio Pani też zasłużyła mobbing gdy brała Pani udział w Top Model widocznie nie była Pani taka święta i na swoim przykładzie ocenia Pani innych.Panie lektor Pana wytłumaczenie zachowania nietykalnej 6 jest żenujące to tak jak by Pan wyrażał zgodę na gnębienie innych straciłam do Pana szacunek. Wiktoria od samego początku starała się bawić bo po to tam weszła,ale te brzydkie dziewczyny a zwłaszcza ta bez szyi i ten zarośnięty głupek z czapką na dużym łbie wiodą prym w tym siedlisku żmij od razu mówili że dla nikogo nie ma miejsca że tylko ich 6 ma prawo tam być i to słyszała cała Polska tylko prowadzący widocznie są głusi i ślepi. W poprzednich programach się bzykali i było to normalne a tu taniec wzbudził falę nienawiści żenada i wstyd

    05.10.2021 11:50
  • Miki (gość)

    To co dzieje się w 4 edycji jest szokujące, trudno to się ogląda,zebranie tylu hejterów na raz to tylko może się zdarzyć w telewizji.TVN postarał się o wybranie prostaków z psychicznymi skłonnościami.Ci ludzie powinni zwrócić koszty wyjazdu bo nie spełnili oczekiwań odbiorców . To miał być program o miłości tworzącej się w pięknym otoczeniu a ci ludzie zrobili program o nienawiści. Czy TVN nie miał wyboru w doborze obsady , trzeba przyznać że wyjątkowo brzydkie i złośliwe kobiety wybrano i przygłupiastych panów. Widzowie oczekują od takiego programu estetyki a nie barachła. Poprzednie edycje pokazywały normalnych ludzi i wizualnie ładnych.

    05.10.2021 10:59
  • babcia (gość)

    To miał być program o miłości a w tej edycji jest walka o kasę. Jak mogą młodzi ludzie zeszmacić się ido czego mogą się posunąć w walce o pieniądze zapomnieli że ogląda ich cała Polska, jak po programie będą mogli ludziom spojrzeć w twarz.Co muszą przeżywać ich rodziny jaki to wstyd przed sąsiadami że ich dzieci tak popisywały się na wizji.

    05.10.2021 10:34
  • Nieważne (gość)

    Ten program powinni zdjąć z anteny. Takiego znęcania się psychicznego dawno nie widziałam. Ta cała Launo sralłno locha oha nana sucz, natka i ciotka Przemuś no tragedia z Miloszkiem mega frajerem na czele powinni wylecieć. Dziwię się że pozwolono na taką fale nienawiści, znęcania się. Nie dorastają Wiktorii do pięt pustaki. Nigdy więcej nie oglądam tego gówna. Porażka

    04.10.2021 22:58
  • Sofia (gość)

    Nie da się ogarnąć tego!!!Porażka.... Ludzie tam są bez kultury, serca...

    04.10.2021 21:55
  • Joanna (gość)

    Ten program to totalna porażka syf zakończcie to już!

    04.10.2021 21:04
  • Annnnnn (gość)

    Edycja złożona z tak fałszywych ludzi jaki jeszcze nie widziałam. Launo straszna gada z Wiktoria a później ja obgaduje . Ja nie lubie nikogo z tej edycji Wiktori tez ale jakiś saczunek fo drugiej osoby sie należy. A Miłosz to jest jak horagiewka na wietrze przy kim stoi to w dupe mu wchodzi.

    04.10.2021 20:51
  • Joanna (gość)

    MILOSZ NAJGORSZA CIOTA EVER

    04.10.2021 20:43
  • Kinia (gość)

    Wiktoria nigdy nie starała sie zaprzyjaznic z grupa a teraz wielki lament, bo ja wyrzuca i kasy nie bedzie zarabiała, z tej wsciekłosci napompowane usta jej sie krzywia. Moze inne dziewczyny tez nie sa w porzadku, ale Wiktoria jest obłudna i wscieklizna ja ogarnia. Nie wierze w jej uczciwe intencje. Wiedziała do jakiego programu idzie.

    04.10.2021 17:53
  • Gość (gość)

    Najgorsza edycja,wredne i zakłamane gówniary,powinni to przerwać.

    04.10.2021 17:49
  • Ela (gość)

    Sama sobie winna, jest tak wyrachowana ze szok i to widza tez uczestnicy HP. Nie lubie jeh, okreciła Miłosza a on we wszystko jej wierzy.

    04.10.2021 17:46
  • Daba (gość)

    Bardzo szkoda mi Wiki a jest piękną kobietą!. Teszta dziewczyn: Maria, Nana, Natka, Oha no i najgorsza Launo to totalna patologia !!!

    04.10.2021 08:39
  • telewidz (gość)

    pojechali na darmowe wakacje na Zanzibar, to muszą tak grać jaki mają scenariusz, a ludzie się nakręcają niepotrzebnie bo jak trzeba im do Polski to jest wielki płacz

    04.10.2021 07:51
  • Ania (gość)

    Najgorsza edycja ever. Uczestnicy bardzo nieciekawi od poczatku a pozniej pokazali swoje prawdziwe ja...Dziewczyny sa okropne, brak slow, faceci rowniez. Tylko konspira i zero uczuc... Nikt tam po milosc nie przyszedl napewno, po trupach do celu. Dziwi mnie to jak dziewczyny caly czas knuja przeciw Wiktorii a jak ona cos powie/knuje to sa wielce oburzone. Uczestnicy tej edycjii to rozpieszczone bachory... Kompletne dno. Wiecej nie ogladamy. Zenada.

    04.10.2021 05:45
  • Sylwia (gość)

    TVN zmanipulowaoa i przemontowała nowy odcinek .Tragedia

    04.10.2021 00:04
NowszeStarsze