Hotel Paradise

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil nie próżnuje. Jeszcze się nie rozwiódł, a już szuka nowej żony!

Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" wywołał ogromne poruszenie wśród internautów. Decyzje niektórych uczestników zszokowały widzów. Agnieszka i Kamil byli jedną z par, którą połączyli eksperci w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nowy post uczestnika show TVN wywołał w sieci burzę. Mężczyzna jeszcze się nie rozwiódł, a już szuka nowej żony!

29.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Hotel Paradise". Bogusia "Bibi" Brzezińska i Kamil Bijoś nagrali piosenkę do czołówki 4. sezonu. Jak wyszło?

To już kolejna piosenka specjalnie napisana do popularnego programu. W poprzednim sezonie, utwór promujący show zaśpiewała Sonia Szklanowska, uczestniczka drugiej edycji „Hotelu Paradise”. Teledysk „Oto raj” osiągnął ponad 3 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Po sukcesie pierwszego utworu, stworzonego na potrzeby programu, skomponowanie nowego hitu powierzono temu samemu teamowi, który bez wątpienia wyczuł klimat reality show. Autorami muzyki są gitarzyści zespołu IRA: Piotr Konca i Sebastian Piekarek oraz Marcin Limek, uznany producent muzyczny, a tekst napisał Wojciech Byrski.

25.08.2021Hotel Paradise

"One Night Squad". Bohaterowie "Warsaw Shore", "Love Island" i "Hotel Paradise" łączą siły w nowym show Player! Kiedy premiera?

Dziesięcioro odważnych i kontrowersyjnych celebrytów, znanych widzom z największych reality show, takich jak „Hotel Paradise”, „Big Brother”, czy „Love Island. Wyspa miłości” spotka się razem w jednym programie. Przez 10 dni będą pokonywać kilometry rajskich plaż Zanzibaru, by zawalczyć o luksus i imprezę życia. Nie tak miało być! Czeka ich survivalowy maraton, w którym zwyciężą tylko najwytrwalsi. Program poprowadzi dziennikarka Aleksandra Sworowska. „One night squad” jest kolejną produkcją Player Original, seria zadebiutuje w serwisie już 28 maja.

14.05.2021One night squad

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×