"Hotel Vidago Palace" odcinek 4. Pedro potajemnie odwiedza Carlotę! Cesar Augusto wpada w szał! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W piątkowym odcinku serialu "Hotel Vidago Palace" o numerze 4. Pedro potajemnie odwiedzi Carlotę! Ta postanowi z nim wyjechać do Paryża, a to nie spodoba się Cesarowi Augusto Co wydarzy się w 4. odcinku "Hotel Vidago Palace"?

Multimedia

"Hotel Vidago Palace" odcinek 4. - w piątek, 22 stycznia o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

W 4. odcinku "Hotel Vidago Palace" Pedro (David Seijo) w stroju hotelowego kelnera odwiedza Carlotę (Mikaela Lupu) w jej pokoju, lecz rozmowę przerywa nadejście Livii (Anabela Teixeira), matki Carloty. Wszędobylskie plotkarki, siostry Perliquitetes, widzą Pedra na schodach i postanawiają donieść o tym Livii. Następnego dnia Pedro i Carlota spotykają się w swojej leśnej kryjówce.

Okazuje się, że matka Carloty już wcześniej wiedziała o ich związku i postanowiła go zakończyć. Pod byle pretekstem zabrała córkę do Lizbony i przekonała Alberta, by wręczył synowi spreparowany przez siebie list, w którym Carlota rzekomo z nim zrywa.

Carlota dowiaduje się o śmierci ukochanego. Cesar chce, by spędziła z nim noc!Zobacz więcej

To dlatego Pedronie mówiąc nikomu ani słowa wyruszył na wojnę, szukając zapomnienia. Carlota postanawia zerwać zaręczyny i wyjechać z Pedrem do Paryża. Przedtem jednak idzie z nim i jego rodziną na ludowy festyn do miasteczka. Jest tam również Cesar Augusto (Pedro Barroso), który na widok narzeczonej w towarzystwie obcego mężczyzny wpada w szał.

Zobacz galerię

"Hotel Vidago Palace" - o czym jest serial?

"Hotel Vidago Palace" to serial produkcji portugalsko-hiszpańskiej. Północna Portugalia, sierpień roku 1936. Spokojne życie mieszkańców luksusowego hotelu Vidago Palace zakłóca echo krwawej wojny domowej, która wybuchła za odległą o kilka kilometrów granicą. Carlota, córka właściciela hotelu, hrabiego de Vimieiro i Pedro, syn jednego z pracowników, przeżywają wielką miłość.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×