"Hotel Vidago Palace" odcinek 5. Pedro skazany na śmierć! Carlota zgodzi się wyjść za Cesara? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 5. odcinku serialu "Hotel Vidago Palace" Pedro i Dolores zostaną aresztowani. Czy matkom narzeczonych uda się zmusić Carlotę, by wyszła za Cesara? Sprawdź, co tym razem wydarzy się w serialu!

Multimedia

"Hotel Vidago Palace" odcinek 5. - w poniedziałek, 25 stycznia o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

Carlota (Mikaela Lupu) i Pedro (David Seijo) w 5. odcinku serialu "Hotel Vidago Palace" budzą się razem w swojej leśnej chatce. Ma to być początek ich nowego, wspólnego życia. Niestety, czeka ich kolejna próba. Zjawia się Xoan z wiadomością, że Pedro musi natychmiast przejść na hiszpańską stronę, by pomóc Dolores (Sheyla Fariña). Pedro nie potrafi odmówić. Obiecuje, że wróci nazajutrz i wtedy już nic nie stanie na przeszkodzie ich miłości. Carlota wraca do Vidago Palace, by odbyć zasadniczą rozmowę z rodzicami.

Pedro potajemnie odwiedza Carlotę! Cesar Augusto wpada w szał!Zobacz więcej

Cesar Augusto (Pedro Barroso) zdążył już opowiedzieć wszystkim o wydarzeniach na festynie. Jego rodzice żądają wyjaśnień. Tymczasem Pedro i Dolores zostają aresztowani. Inspektor Lopes informuje rodziców Carloty, że Pedra czeka wyrok śmierci. Zdesperowane matki narzeczonych wpadają na szatański pomysł, jak zmusić Carlotę, by zgodziła się wyjść za Cesara.

Zobacz galerię

"Hotel Vidago Palace" - o czym jest serial?

"Hotel Vidago Palace" to serial produkcji portugalsko-hiszpańskiej. Północna Portugalia, sierpień roku 1936. Spokojne życie mieszkańców luksusowego hotelu Vidago Palace zakłóca echo krwawej wojny domowej, która wybuchła za odległą o kilka kilometrów granicą. Carlota, córka właściciela hotelu, hrabiego de Vimieiro i Pedro, syn jednego z pracowników, przeżywają wielką miłość.

Komentarze

Skomentuj
  • Paulina (gość)

    Bardzo ciekawy serial. Piękne kostiumy historia w tle. Wszystko interesujące.

    23.01.2021 16:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×