"Hotelowa Polska". Damian Urbańczyk podpowie, jak znaleźć idealne miejsce na nocleg!

Każdy, kto szuka sprawdzonych miejsc na udany wyjazd, powinien śledzić „Hotelową Polskę”. Damian Urbańczyk podpowiada, czym kierować się przy wyborze miejsca na nocleg i dzieli się z widzami przydatnymi poradami. Pokaże pokaże miejsca, które oczarują gości klimatem i atmosferą!

Multimedia

"Hotelowa Polska" -premiera w sobotę, 10 sierpnia o 18:30 w Domo+ - sprawdź program tv

Wyjazdy - dalekie lub bliskie, weekendowe, wakacyjne. Nieważne jakie, najważniejsze, aby były udane. Gdzie pojechać i czym kierować się przy wyborze hotelu? W nowej serii Domo+, dobrze znany widzom kanału prowadzący Damian Urbańczyk osobiście przetestuje wybrane lokalizacje. W najnowszej serii Domo+ przemierza on Polskę wzdłuż i wszerz - odwiedza zarówno hotele, jak i agroturystykę czy górskie schronisko. Osobiście sprawdza, testuje i bada jakość oferowanych usług, tak by móc przedstawić widzom wszelkie atrakcje i atuty danej lokalizacji.

Joanna Krupa nie pojawi się w finale programu? Kiedy ma termin porodu?Zobacz więcej

W programie pełni rolę przewodnika, który podpowiada, czym kierować się przy wyborze miejsca na nocleg i dzieli się z widzami przydatnymi poradami. Najdroższe nie zawsze oznacza najlepsze. Tak właśnie jest z niektórymi hotelami. Damian Urbańczyk pokaże miejsca, które czarują gości klimatem i atmosferą. To hotele oryginalne, pomysłowe, a zarazem ekskluzywne. Program wprowadzi nas do uroczych pokojów, restauracji, luksusowych salonów spa i pokaże mnogość form wypoczynku. Pomysłów na podróże nie zabraknie! Każdy, kto szuka sprawdzonych miejsc na udany wyjazd powinien śledzić „Hotelową Polskę”. Pierwszy z 12 odcinków rusza już w sierpniu.

KIm jest Damian Urbańczyk?

Damian Urbańczyk jest prezenterem telewizyjnym i konferansjerem. Widzowie Domo+ znają go z serii „Luksus na sprzedaż” i „Wyzwanie - nowe mieszkanie”. Studiował filologię angielską i pracował jako tłumacz, m.in. na planach produkcji filmowych. Mając 22 lata wyjechał do Indii, gdzie miał okazję pracować przy produkcji filmu o Dalajlamie - przeprowadzał wywiady z wieloma duchownymi buddyjskimi oraz z samym Dalajlamą. Dla TVP 1 współtworzył magazyn o modzie oraz program muzyczny „Stratosfera”.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×