"House of Cards 6". Kłopoty Claire Underwood w oficjalnym zwiastunie ostatniego sezonu! Jak poradzi sobie z politycznymi przeciwnikami? [ZWIASTUN]

Netflix udostępnił wreszcie oficjalny zwiastun 6. sezonu "House of Cards". Po krótkiej zapowiedzi z Claire nad grobem męża, przyszedł czas na pełnokrwistą zapowiedź nowych odcinków! Walka z politycznymi przeciwnikami będzie zacięta! Zobaczcie zwiastun 6. sezonu "House of Cards".

Multimedia

Claire Underwood w 6. sezonie "House of Cards" ma za sobą 100 dni na stanowisku prezydenta. Nie było łatwo, bo straciła męża, a polityczni przeciwnicy chcą to teraz wykorzystać. Pani Underwood to jednak twarda sztuka i jak słyszymy w zwiastunie finałowego sezonu zachowuje się bardziej jak gangster niż prezydent.

Zapowiedź ostatniego sezonu serialu Netflixa! Francis Underwood nie żyje! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W ostatniej odsłonie, obok Robin Wright, powrócą również: nominowany do nagrody Emmy Michael Kelly, Jayne Atkinson, nominowana do Oscara Patricia Clarkson, nominowana do Emmy Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott oraz Boris McGiver. Producentami wykonawczymi House of Cards są Melissa James Gibson i Frank Pugliese, Robin Wright, David Fincher, Joshua Donen​, Dana Brunetti​, Eric Roth​, Michael Dobbs​ i Andrew Davies​. Twórcą serialu jest Beau Willimon​, a za produkcję odpowiada Donen/Fincher/Roth oraz studio MRC dla Netflix.

Oprócz oficjalnego zwiastuna Netflix udostępnił też kolejne zdjęcie z 6. sezonu "House of Cards". Fotosy z planu możecie zobaczyć w galerii! Przypominamy, że premiera ostatniego sezonu "House of Cards" już 2 listopada.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×