"House of Cards". 6 osób z ekipy serialu oskarża Kevina Spacey'ego o molestowanie!

Telewizja CNN dotarła do sześciu osób z ekipy serialu "House of Cards", którzy oskarżają Kevina Spacey'ego o molestowanie. Są wśród nich zarówno osoby z ekipy technicznej, a także aktorzy wcielający się w poboczne role w produkcji Netfliksa.

Multimedia

31 października informowaliśmy, że włodarze Netfliksa i Media Right Capital postanowili zawiesić zdjęcia do 6. sezonu "House of Cards". Oficjalny powód nie był do tej pory znany, ale jak podano wtedy w oświadczeniu, chodziło o przeanalizowanie obecnej sytuacji i zajęcie się wszystkimi obawami obsady i ekipy, które pojawiły się w związku z zarzutami skierowanymi przeciwko Spacey'owi, który został oskarżony przez aktora Anthony'ego Rappa o to, że 31 lat temu, gdy ten miał 14 lat, napastował go seksualnie.

Kevin Spacey nie jest powodem skasowania serialu. Netflix wykorzystuje okazję [KOMENTARZ]Zobacz więcej

Teraz telewizja CNN dotarła do sześciu osób z ekipy serialu "House of Cards", którzy oskarżają Kevina Specy'ego o molestowanie seksualne. Swoją historią podzielił się z mediami m.in. były asystent kierownika produkcji, który przyznał, że kiedy wiózł go na plan serialu, ten go obmacywał, próbował tego również później, w przyczepie. W związku z ostatnimi wydarzeniami firma produkująca serial uruchomiła anonimową linię, gdzie pracownicy serialu mogą zgłaszać swoje zażalenia w tej sprawie.

Warto też dodać, że w związku z ostatnimi oskarżeniami, agencja aktorska CAA zrezygnowała z reprezentowania Spaceya, z kolei rzecznik prasowy poinformował, że aktor zdecydował się na terapię.Kevin Spacey potrzebuje teraz czasu na diagnozę i leczenie. Żadne dodatkowe informacje nie będą na razie upowszechniane.

W obliczu tych doniesień szybkie wznowienie prac nad 6. sezonem "House of Cards" wydaje się teraz mało prawdopodobne. Według nieoficjalnych informacji nowy sezon serialu Netfliksa już nie powstanie, a serwis skoncentruje się tylko na spin-offach.

Netflix zawiesza zdjęcia do ostatniego sezonu! Premiera przesunięta?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×