"House of Cards". Kevin Spacey znowu jako Frank Underwood. Kpi z oskarżeń o molestowanie? [WIDEO]

Kevin Spacey został oficjalnie oskarżony o molestowanie seksualne! Kilka godzin po wyznaczeniu daty rozprawy, aktor opublikował w sieci wideo, w który stylizuje się na Franka Underwooda z serialu "House of Cards". Co mówi w filmie "Let Me Be Frank"?

Multimedia

Kevin Spacey oficjalnie oskarżony o molestowanie seksualne nastolatka. Aktor musi pojawić się w sądzie w Nantucket w stanie Massachusetts 7 stycznia. Jeśli zostanie skazany, może czekać go kara 5 lat pozbawienia wolności. 
Gwiazdor miał w 2017 roku upić i napastować w barze 18-letniego chłopaka, który okazał się synem dziennikarki telewizyjnej.

Netflix nie chciał kontynuować serialu po aferze z Kevinem Spacey? Patricia Clarkson o tym, kto go uratował!Zobacz więcej

Źródło: Associated Press/x-news

Pod adresem aktora padło już prawie 30 oskarżeń o niestosowne zachowanie. Po upublicznieniu zarzutów Spacey opublikował wideo, na którym przerywa milczenie po ponad roku. 
Wcielił się w Franka Underwooda, swoją postać z serialu "House of Cards". Tytuł filmu to "Let Me Be Frank", co można tłumaczyć jako "Pozwólcie mi być Frankiem" lub "Pozwólcie mi być szczerym". "Wiem, czego chcecie. Chcecie mnie z powrotem" - powiedział i zakończył:

Oczywiście niektórzy stwierdzą, że nie okazuję szacunku, że gram niezgodnie z zasadami - tak, jakbym kiedykolwiek wcześniej grał według jakichś zasad. Nigdy tego nie robiłem i wy to uwielbialiście. Pomimo tego wszystkiego - urazy, pierwszych stron gazet, wyeliminowania bez procesu, pomimo mojej własnej śmierci, czuję się zaskakująco dobrze i moja pewność siebie rośnie z każdym dniem i pewnego dnia poznacie całą prawdę. Chwileczkę… Tak sobie teraz myślę, że nie widzieliście mnie umierającego, czyż nie? Pozory mogą mylić. Tęsknicie za mną?

Kevin Spacey ocenzurowany w TV! TVN przesadziło z żartem? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×