"House of Cards". Premiera 4. sezonu już 4 marca. Gdzie obejrzeć? [WIDEO]

Frank Underwood powraca! Sprawdź, gdzie obejrzeć premierowy, 4. sezon serialu o polityce na najwyższych szczeblach władzy!

Multimedia

"House of Cards" to amerykański serial, który powstał na podstawie powieści Michaela Dobbsa. Nawiązuje do miniserialu BBC "Dom z kart", a jego bohaterem jest ambitny i bezkompromisowy polityk Frank Underwood (Kevin Spacey).

CZYTAJ TAKŻE:

NOWY ZWIASTUN "HOUSE OF CARDS", CZYLI AMERYKA ZASŁUGUJE NA FRANKA UNDERWOODA [WIDEO]
"HOUSE OF CARDS" - 5. SEZON JUŻ W 2017 ROKU!

W pierwszych odcinkach serialu Frank jest rzecznikiem dyscypliny partyjnej w amerykańskiej Partii Demokratycznej. Za sprawą licznych intryg i zbrodni pnie się po szczeblach politycznej kariery i w ostatnim odcinku 2. sezonu zostaje prezydentem USA. We wszystkich działaniach wspiera go żona - Claire Underwood (Robin Wright).

Premiera najnowszej, 4. serii tej superprodukcji o losach bezwzględnego polityka wyznaczona została na 4 marca 2016 r. Podobnie jak to było w przypadku poprzednich sezonów, całość (wszystkie odcinki) dostępna jest na platformie internetowej Netflix. W jej polskiej wersji, "House of Cards" nie ma polskiego tłumaczenia - odcinki udostępnione są w oryginalnej wersji językowej, bez polskiego lektora, polskich napisów, ani polskiego dubbingu. Być może sytuacja zmieni się w nocy z piątku na sobotę. Przypomnijmy też, że w przypadku poprzednich sezonów, Netflix sprzedał prawa do emisji m.in. stacji nc+ (serial był również emitowany na kanale Ale kino+). Nie wiadomo jednak, czy i kiedy serial zostanie pojazany w polskiej telewizji.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×