"House of Cards". Sezon 6. krótszy niż poprzednie. Claire Underwood przejmuje stery!

Nie potwierdziły się pierwotne założenia twórców, dotyczące wznowienia prac nad 6. sezonem serialu "House of cards". Ekipa wróci na plan ostatniego sezonu dopiero w 2018 roku i będzie on krótszy od poprzednich.

Multimedia

Wczoraj ( 4.12) odbyła się konferencja prasowa Teda Sarandosa, dyrektora ds. treści w Netflixie. Jak poinformował Sarandos, skipa "House of Cards" wróci na plan 6. sezonu dopiero w styczniu 2018 roku. Przypominamy, że według pierwotnych założeń, po aferze z Kevinem Spaceyem w roli głównej, przerwa w zdjęciach miała potrwać tylko do 8 grudnia.

Twórcy nie uśmiercą Underwooda? Kevina Spaceya zastąpi nowy aktor? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ted Sarandos poinformował również, że 6. sezon będzie krótszy od poprzednich. Powstanie tylko 8 odcinków (do tej pory każdy sezon składał się z 13) i będą one definitywnym zamknięciem historii państwa Underwoodów. Scenarzyści wciąż pracują nad nową wersją scenariusza, w którym na główny plan zostanie wysunięta postać Robin Wright, czyli Claire Underwood. Wciąż nie wiadomo, co stanie się z postacią Franka Underwooda, w którego wcielał się Spacey.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×