"House of the Dragons". HBO rezygnuje z pierwszego prequela! Powstanie serial o Targaryenach!

"House of the Dragons" to tytuł prequela "Gry o tron", który zastąpi "Bloodmoon", czyli serial z Naomi Watts, zapowiadany jako zapis upadku świata ze złotej Ery Herosów. "House of the Dragons" opowie o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów. Poznaj pierwsze szczegóły!

Multimedia

HBO oficjalne zrezygnowało z pierwszego spin-offu "Gry o tron", który powstawał pod roboczym tytułem "Bloodmoon". Jak donosi serwis TVLine, pilot serialu nie przypadł do gustu włodarzom stacji. Projekt, który miał rozgrywał się setki lat przed wydarzeniami z "Gry o tron" i stanowić zapis upadku świata ze złotej Ery Herosów w mrok, od przerażających tajemnic historii Westeros przez prawdziwe pochodzenie Białych Wędrowców i tajemnice Wschodu po legendarnych Starków nie dojdzie do skutku, ale są też dobre informacje.

Drugi prequel w przygotowaniu! Wiemy, o czym będzie!Zobacz więcej

"House of the Dragons" pierwszym prequelem "Gry o tron"

Jak już wielokrotnie informowaliśmy, HBO zamierza stworzyć kilka spin-offów "Gry o tron", do których prace ruszyły w tym samym momencie, co do "Bloodmoon". Stacja zamówiła już serial o dynastii Targaryenów, który będzie nosił tytuł "House of the Dragons". Akcja nowego serialu ma rozgrywać się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w "Grze o tron".

Autorami scenariusza, który bazuje na książce "Ogień i krew" są Ryan Condal i George R.R. Martin. Jednym z showrunnerów został też Miguel Sapochnik, czyli reżyser "Bitwa Bękartów" i "Hardhome".

W przeciwieństwie do "Bloodmoon" serial "House of the Dragons" od razu otrzymał zamówienie na cały sezon (10 odcinków). HBO zaprezentowało już nawet plakat serialu o Targaryenach, który znajdziesz w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

"Gra o tron" to jeden z najważniejszych seriali ostatnich lat, który wyznaczył nową jakość w telewizji. 1. sezon kultowej już produkcji HBO zadebiutował 17 kwietnia 2011 roku. Premiera finałowej serii odbyła się 14 kwietnia 2019 roku. W sumie powstało 8. sezonów opowiadających o zażartej walce o Żelazny Tron krainy Westeros. Seriale osadzone w świecie wykreowanym przez George'a R.R. Martina będą bardzo istotne dla koncernu WarnerMedia, który przygotowuje się do uruchomienia własnego serwisu streamingowego o nazwie HBO Max.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×