hubert jabłoński

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Znamy już wszystkich uczestników 7. edycji programu! Kto tym razem zawalczy o 100 tysięcy złotych i staż u Mateusza Gesslera?

Już niebawem widzowie będą mogli oglądać zmagania kucharzy w 7. edycji "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Telewizja Polsat ujawniła już wszystkich 14. uczestników programu. Zobaczcie, kto tym razem zawalczy o 100 tysięcy złotych i pracę w jednej z najlepszych restauracji w Polsce.

22.08.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Tak wyglądają pierwsi uczestnicy 6. edycji programu! Co o nich wiadomo?

Do rywalizacji o prestiżowy tytuł, 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera, stanie czternastka uczestników. Wśród nich nie brakuje osób, które już kiedyś miały okazję zaistnieć w świecie mediów i show-biznesu. Co wiadomo o pierwszej piątce kucharzy, którzy spróbują swoich sił w nowej edycji kulinarnego show?

09.08.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

Przeczytaj także:

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Nie tylko Osi Ugonoh i Julia Oleś. W programie swoich sił już wcześniej próbowali rozmaici celebryci. Pamiętacie ich wszystkich?

Najnowsza edycja "Hell's Kitchen" wzbudza wśród widzów ogromne emocje. Spora w tym zasługa Osi Ugonoh i Julii Oleś, które miały już okazję zaistnieć w świecie show-biznesu. Przez to wielu telewidzów postrzega je bardziej jako celebrytki łaknące popularności, niż uczestniczki chcące zrobić karierę w zawodowej gastronomii. Warto jednak przypomnieć, że nie są one jedynymi "sławami", które miały okazje spróbować swoich sił w "Hell's Kitchen". Pamiętacie chociażby małą Anię z "Warsaw Shore"?

13.09.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×