Hubert Urbański w programie "Dwie na jednego"! Na które pytanie nie chciał odpowiedzieć, a co powiedział po bułgarsku?

Hubert Urbański pierwszym gościem naszego nowego programu "Dwie na jednego"! Co powiedział nam po bułgarsku, a na jakie pytanie nie chciał odpowiedzieć?

Multimedia

Pierwszym gościem w "Dwie na jednego" jest Hubert Urbański - aktor, dziennikarz i prezenter. Kojarzony jest z teleturniejem "Milionerzy", który po latach z sukcesem wrócił na antenę, ale na jego koncie jest także wiele innych programów. Prowadził m.in. reality show "Wyprawa Robinson", "Taniec z gwiazdami", "Bitwę na głosy" czy "The Voice of Poland". Wiosną 2016 roku wziął udział w programie TVN "Agent – Gwiazdy", w którym wcielił się w rolę tytułowego Agenta. Hubert Urbański spełnia się także jako aktor.

Podczas wywiadu w "Dwie na jednego" nasz gość opowiedział nam o kulisach "Milionerów", zdradził tajniki swojej pracy oraz wyznał, o jakiej roli marzy. Zaprezentował również swoje umiejętności lingwistyczne. Na jakie pytanie nie chciał odpowiedzieć? Obejrzyjcie "Dwie na jednego"! Nowe odcinki w każdy poniedziałek w Telemagazynie i na YouTube!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×