Hugh Grant idzie w ślady Hanka Moody’ego w komedii "Scenariusz na miłość" [ZDJĘCIA]

28 listopada pod tytułem „Scenariusz na miłość” na ekrany polskich kin trafi „The Rewrite” z Hugh Grantem w roli głównej.

Multimedia

"The Rewrite" to najnowsze dzieło specjalisty od komedii romantycznych – Marca Lawrence’a, twórcy takich hitów, jak „Czy słyszeliście o Morganach”, „Prosto w serce”, czy „Dwa tygodnie na miłość”. W rolach głównych w filmie występują niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara (za „Mój kuzyn Vinny”) Marisa Tomei. W oczekiwaniu na premierę prezentujemy pierwsze zdjęcia z pełnego humoru „Scenariusza na miłość”.

CZYTAJ TAKŻE: HUGH GRANT NIE WYSTĄPI W TRZECIEJ CZĘŚCI "BRIDGET JONES" HUGH GRANT ZNÓW ZOSTAŁ OJCEM

15 lat temu scenarzysta Ray Michaels (Grant) miał świat u stóp. Dowcipny, seksowny i rozchwytywany laureat najbardziej pożądanej filmowej nagrody świata – Oscara. Teraz jest spłukany, rozwiedziony i cierpi na chroniczny kryzys twórczy. Jedyne, co mu zostało z czasów chwały, to zawyżone poczucie własnej wartości.

Z nadzieją na zarobienie łatwych pieniędzy, przyjmuje ofertę poprowadzenia kursu pisania scenariuszy na niewielkiej uczelni. Selekcja na zajęcia, prowadzona osobiście przez „profesora”, opiera się na prostych zasadach – przyjęte zostają tylko ładne kobiety i brzydcy mężczyźni. Jednak wkrótce Ray, czarujący kursantki swoją hollywoodzką przeszłością, sam ulegnie czarowi jednej z nich (Marisa Tomei).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×