hulu

"Zbrodnie po sąsiedzku". Mabel, Oliver i Charles, czyli maniacy true crime, których poznacie w serialu na Disney+. Co wiadomo o jego 2. sezonie?

"Zbrodnie po sąsiedzku" to nie tylko losy intrygującej paczki przyjaciół, ale przed wszystkim historie morderstw. To właśnie smykałka do tajemniczych spraw połączyła tę nietuzinkową trójkę. W mediach pojawił się zwiastun 2. sezonu serialu, w którym występuje Steve Martin, Martin Short i Selena Gomez. Co wiadomo o nadchodzących odcinkach?

17.06.2022Zbrodnie po sąsiedzku

"How I Met Your Father". Pojawiła się zapowiedź nadchodzącego spin-offu. Czy fani "Jak poznałem waszą matkę" dobrze przyjmą ten serial?

Fani "Jak poznałem waszą matkę" byli ostatnio wściekli. Nie mogli pogodzić się z tym, że ich ulubiony serial zniknie z Netflixa. Kiedy pojawiła się informacja o "How I Met Your Father" nikt nie był przekonany, czy jest z czego się cieszyć. Teraz opublikowano zwiastun spin-offu. Czy ta produkcja będzie w stanie zadowolić widzów?

17.12.2021Jak poznałem waszą matkę

"Jak poznałem waszą matkę". Znamy obsadę spin-offu serialu - "How I met your father"! Kogo zobaczymy na ekranie razem z Hilary Duff?

Serial "Jak poznałem waszą matkę" to jedna z najbardziej kultowych produkcji komediowych, jakie kiedykolwiek powstały. Znaczna większość serialomaniaków widziała przynajmniej jeden odcinek tego sitcomu. Obecnie trwają prace nad jego spin-offem, "How I met your father", a twórcy właśnie przedstawili nowych członków obsady.

13.08.2021Jak poznałem waszą matkę

"Framing Britney Spears". Dokument o Britney Spears i ruchu #FreeBritney pokaże tragiczną historię wokalistki. Gdzie oglądać?

Britney Spears zaczęła swoją spektakularną karierę w 1998 roku. Po kilku latach świetności okazało się, że wokalistka ma problemy ze zdrowiem psychicznym. W 2008 roku trafiła pod opiekę prawną swojego ojca. W dokumencie "Framing Britney Spears" poruszony zostanie temat ruchu #FreeBritney, walczącego o przywrócenie Spears prawa do stanowienia o sobie.

24.01.2021Framing Britney Spears

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×