"Humans" sezon 3. Uznany dramat powraca z nowym sezonem na AMC [ZDJĘCIA]

AMC ogłosiło, że uznany przez krytyków serial „HUMANS” powróci na kanał AMC Polska z 3. sezonem tej jesieni. Stacja AMC udostępniła pierwsze zdjęcia, na których możemy zobaczyć m.in. Gemmę Chan oraz Ivanna Jeremiaha.

Multimedia

„HUMANS” stanowi ekscytujący obraz rozwoju technologii i jej wpływu na relacje panujące w społeczeństwie. Nowy sezon podejmuje aktualne i istotne problemy na jeszcze większą skalę niż kiedykolwiek wcześniej. Nad rozwojem 3. sezonu, na który składa się osiem odcinków, czuwali Sam Vincent oraz Jonathan Brackley (Tajniacy, Tajniacy: Mniejsze zło). Akcja serialu rozgrywa się w równoległej rzeczywistości i odkrywa przed widzami, co może się wydarzyć, gdy granice pomiędzy ludźmi a maszynami zacierają się.

Oprócz stałych członków obsady – Gemmy Chan (wkrótce: „Captain Marvel”, „Bajecznie bogaci Azjaci”), Katherine Parkinson („Uczciwa kobieta”, „Technicy-magicy”), Toma Goodmana-Hilla („Mr. Selfridge”, „Gra tajemnic”), Emily Berrington („24: Jeszcze jeden dzień”, „The Inbetweeners 2”), Colina Morgana („Przygody Merlina”, „Upadek”), Ivanna Jeremiaha („Czarne lustro”, „Doktor Who”) i Ruth Bradley („Trzeźwe potwory”, „Pursuit”), w nowym sezonie zobaczymy Marka Bonnara („Catastrophe”, „Mroczny zaułek”).

W Neapolu znowu leje się krew. Czemu "Gomorra" to najlepszy serial na świecie?Zobacz więcej

Akcja 3. sezonu rozgrywa się rok po odzyskaniu świadomości przez Synthy. Zdziesiątkowana i prześladowana populacja maszyn walczy o przetrwanie w świecie, który ich nienawidzi i się ich boi. W podzielonej Wielkiej Brytanii, Synthy i ludzie walczą o ustanowienie niełatwego pokoju, ale kiedy w samej społeczności robotów zaczynają się rozłamy, wszelkie nadzieje na osiągnięcie stabilizacji zaczynają się oddalać.

Znajdujące się w opozycji do politycznych zawirowań, etyczne zawiłości dotyczące pojawienia się nowego gatunku składają się na porywającą, wielowątkową narrację. Podczas gdy rodzina Synthów, Mia (Chan), Niska (Berrington) i Max (Jeremiah) walczą o prawo do przeżycia, Joe (Goodman-Hill), Laura (Parkinson) oraz ich dzieci, Mattie (Lucy Carless), Toby (Theo Stevenson) i Sophie (Pixie Davies), próbują pogodzić się z wstrząsającymi wydarzeniami z poprzedniego sezonu.

Zobacz galerię

Jerzy Schejbal opowiada o roli w serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×