"I nie opuszczę cię aż do ślubu". Izabela Janachowska spełnia marzenia fanów disco polo! [ZDJĘCIA]

"Przez Twe Oczy Zielone", "Kici Kici Miał"... Iza Janachowska spełni marzenia fanów muzyki disco polo! Jaki będzie ich ślub? "I nie opuszczę cię aż do ślubu" w niedziele w TVN Style!

Multimedia

"I NIE OPUSZCZĘ CIĘ AŻ DO ŚLUBU" W NIEDZIELE O GODZ. 16:10 W TVN STYLE!

Marzena i Dawid na stałe mieszkają w Szkocji. Nie wyobrażają sobie, że ich ślub miałby odbyć się z daleka od rodziny, dlatego organizują go w Polsce. Zajmowanie się wszystkimi sprawami organizacyjnymi na odległość nie jest łatwe. Do tego przyszli Państwo Młodzi mają tysiące wykluczających się pomysłów na minutę i problem z podejmowaniem decyzji. Marzena i Dawid chcieliby mieć wesele w stylu łowickim, jednak kompletnie nie wiedzą jak się za to zabrać. Nie mają też pojęcia jak udekorować kościół.

Tu może pomóc tylko najlepsza ślubna ekspertka– Izabela Janachowska! Przygotuje przepiękny, łowicki wystrój sali, upiększy kościół oraz uratuje fryzurę Panny Młodej. Spełni też muzyczne marzenie przyszłych małżonków i sprowadzi na ich wesele prawdziwą gwiazdę disco polo. Jedno jest pewne – to będzie łowicki ślub w wielkim stylu! Dawid i Marzena szykują się na prawdziwe ucztowanie!

CZYTAJ TAKŻE:

IZABELA JANACHOWSKA: MAM 29 LAT I AUTORSKI PROGRAM. JESTEM MEGA DUMNA [WIDEO]
WSZYSTKIE TRZY SUKNIE ŚLUBNE IZABELI JANACHOWSKIEJ [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×