"I odpuść nam nasze winy". Jerzy Stuhr w pierwszym włoskim filmie Netflixa! [ZWIASTUN]

Jerzy Stuhr zagrał w filmie "I odpuść nam nasze winy" - pierwszej włoskiej produkcji Netflixa. Kim jest jego postać? Zobacz zwiastun filmu z Jerzym Stuhrem!

Multimedia

Netflix prezentuje swój pierwszy włoski film. "I odpuść nam nasze winy" ("Rimetti a noi i nostri debiti") opowiada o pracy włoskich komorników i po raz pierwszy został zaprezentowany na konferencji w Rzymie. W roli drugoplanowej zobaczymy Jerzego Stuhra!

10 nowych europejskich seriali, powrót "Domu z papieru" i "Dark"! Sprawdź szczegóły [DATY PREMIER+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Głównym bohaterem jest magazynier Guido (Claudio Santamaria), który ma problemy finansowe. Otrzymuje jednak szansę na odpracowanie zobowiązań. Sam musi zostać komornikiem i nauczyć się nowego fachu. Pracuje za darmo, a jego partnerem jest Franco (Marco Giallini), z którym próbuje odzyskiwać pieniądze, sięgając po niekonwencjonalne metody.

"I odpuść nam nasze winy" wyreżyserował Antonio Morabito. W obsadzie, oprócz Jerzego Stuhra, znalazła się także Agnieszka Żulewska. Stuhr wciela się w profesora, z którym główny bohater ucina sobie pogawędki. Przypomnijmy, że polski aktor występował już wcześniej we włoskich produkcjach m.in. w "Habemus papam - mamy papieża", "L'ultimo papa re" czy "Il caimano".

Jerzy Stuhr i inne gwiazdy na premierze filmu [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×