I po "Plebanii"... Aktorzy szukają pracy

W piątek TVP wyemitowała ostatni odcinek "Plebanii".

Aktorzy, którzy przez 11 lat pracy zdążyli zżyć się ze sobą oraz postaciami, które grali, muszą znaleźć inne miejsce pracy. Według "Superseriali" jest im niewesoło:

Katarzyna Łaniewska, czyli babcia Józia:

 • Nie mam żadnych planów na najbliższą przyszłość i na dalszą też nie mam. Zostało mi czekanie na propozycję, jeżeli oczywiście się takie znajdą. Jest mi smutno, ale tak to już jest, że zawsze coś się kończy w życiu. Raz było lepiej, raz gorzej. Jestem wdzięczna telewizji, że taką rolę dostałam w swoim wieku. Przez 11 lat mogłam godnie się starzeć.

CZYTAJ TAKŻE: KONIEC "PLEBANII"? ŁANIEWSKA O "GALERII": ZNÓW JAKIEŚ TAM PANIENKI BĘDĄ ŁAZIĆ

Włodzimierz Matuszak, czyli proboszcz Antoni:

 • Nie mam na razie nic, ale pracuję nad tym, co może być kontynuacją pracy zawodowej. Trzeba poczekać, bo wiadomo, że po tylu latach może być z tym kłopot. Dwanaście lat minęło, decyzja jest taka, jaka jest. Myślę raczej o tym co w przyszłości niż o tym co było.

Maciej Wilewski, czyli Osa, nakręcił film "Pożegnanie z Osą":

 • Zebrał bardzo dobre opinie. A co dalej? Na razie mam w planach jeden projekt teatralny i serial, który czeka na emisję. Mój 3-letni syn od premiery mojego filmu chodzi i mówi "Nie jesteś Osą, tylko tatą". I tego się teraz trzymam.

Barbara Zielińska, czyli Grzybowa:

 • *Pracuję nad dwoma projektami teatralnym, które będę przygotowywać w jednej z warszawskich kawiarni przy placu Zbawiciela 2. Tam teraz spędzam większość czasu. Nie zastanawiałam się na razie co więcej zrobić z czasem wolnym, którego pewnie będę miała teraz w nadmiarze.*

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Janusz Tracz (gość)

  Na oficjalnym profilu Plebanii na Facebooku napisali, że wciąż jest szansa na wznowienie emisji tego serialu (trwają negocjacje). Jeśli chcecie, by Plebania została/ wróciła uderzajcie do TVP - piszcie i dzwońcie w tej sprawie - MUSZĄ TO USŁYSZEĆ!: www.tvp.pl/o-tvp/kontakt fb.com/tvppl?sk=wall forum.tvp.pl/index.php?board=322.0 (nie ma forum Plebanii, proszę pisać na forum "Seriale")

  tel.: (22) 547 44 50 Listownie: Telewizja Polska S.A. ul. Jana Pawła Woronicza 17 00-999 Warszawa

  Powstała również petycja, która potrzebuje podpisów (wolno się wczytuje i nie została odpowiednio rozleklamowana): www.petycjeonline.pl/petycja/pozostawienie-serialu-plebania/597

  RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!! LICZY SIĘ KAŻDY WPIS/LIST/TELEFON/PODPIS!!! POKAŻMY, ŻE PLEBANIA MA MNÓSTWO FANÓW!!!

  (musicie wyciąć, skopiować i wkleić w pasek adresu podane linki bo strona nie pozwala na publikowanie w komentarzach linków które można kliknąć)

  .

  30.01.2012 18:27

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×