Ibisz na dużym ekranie!

Dla wszystkich tych, którzy znudzili się oglądaniem prezentera w roli głównego polskiego prowadzącego wszelkich możliwych produkcji mamy ciekawą wiadomość.

Multimedia

Krzysztof dostał rolę w filmie "Wojna żeńsko-męska", w którym zagra... prowadzącego talk-show. Idealnie nada się do tej roli, która będzie w pewien sposób ironiczna.

 • Nie chciałbym zdradzać za dużo szczegółów. Mogę powiedzieć tylko, że wcielam się w postać prowadzącego talk-show, który jest satyrą tego świata. W tych samych scenach pojawia się Sonia Bohosiewicz, która jest współprowadzącą show. W programie występują też zwykli ludzie. To już drugi film, w którym wcielam się w postać prowadzącego show. Cały film jest megaśmieszną komedią. Kiedy przeczytałem scenariusz, od razu zgodziłem się w nim zagrać. Film jest swego rodzaju satyrą na polski show-biznes - zdradził w rozmowie z "Super Expressem".

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy to dobrze, że przyjął tę rolę. Z jednej strony jest to dowód na to, że posiada poczucie humoru i potrafi śmiać się sam z siebie. Z drugiej jednak strony ostatnio jest go za dużo. Nie wiadomo, czy widzowie to wytrzymają.

Czytaj także: Ibisz zamieszkał z asystentką!? Ibisz i Młynarska, gwiazdy wiecznie młode!? Ibisz i La Toya na jednej scenie!

Komentarze

Skomentuj
 • astor (gość)

  już mi się znudził ::::((((((((((((((

  30.06.2010 13:27
 • zibi (gość)

  a kto to ogląda?

  29.06.2010 21:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×