Ibisz troszczy się o asystentkę!

W końcu zamieszkali razem.

Multimedia

Do tej pory o ich związku nie wiele było wiadomo. Teraz znajomi pary częściej i chętniej zwierzają się prasie. W magazynie Party czytamy o nad wyraz troskliwym dla Pauliny, Ibiszu.

Informuje jej mamę o tym, czy jadła obiad, nadzoruje treningi, dopinguje w pisaniu pracy magisterskiej. Znajomi pary widzą w tym związku duży potencjał.

Cóż, może sceptycznie nastawiony do związku Pauliny jej ojciec, który mówił niedawno, że Ibisz to podstarzały loweslas, który wykorzysta jego córkę i porzuci, był w błędzie?

Krzysztof (45 l.) przecież to doświadczony mężczyzna. Ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Jest ojcem dwójki dzieci. Prowadzi własną firmę i mimo upływu lat ciągle jest na topie najlepszych prezenterów telewizyjnych. Ibisz, wie, co w życiu dobre i jak postępować, by osiągnąć sukces. Wydaje się, że taki partner jest niemalże idealny. No i jak młodo się prezentuje! Wskaże drogę, doradzi. Przy nim raczej Paulina (23 l.) nie zginie.

Taki partner, to dla Pualiny Piosik prawdziwy skarb. Chyba można powiedzieć, że w tym przypadku różnica wieku 22 lat jest raczej korzystna?

Czytaj także: Ibisz zamieszkał z asystentką!? Nowak-Ibisz opowiedziała o rozwodzie! Na randce z asystentką!?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×