Ibisz w 2.edycji Moje Silne Drzewo!

Lista Przyjaciół Drzew wydłużyła się.

Multimedia

Na spotkaniu promującym rozpoczęcie drugiej edycji programu promującego ważną rolę drzew w naszym życiu, pojawił się sam Krzysztof Ibisz. Niewątpliwie to spory wabik, nawet dla obojętnych do tej pory na priorytety akcji osób. Ale nie sam udział Ibisza w tej akcji jest taki zaskakujący, jak to co powiedział, jako Przyjaciel Drzew…

Drzewa, tak jak nasze dzieci, są strzałą wypuszczoną w przyszłość. To one, niczym nowe pokolenie są świadectwem naszego spełnionego życia i tego, że nie istnieliśmy tylko dla siebie. Sam pamiętam, jak mając cztery lata, pomagałem dziadkowi sadzić wątłe, chude patyki, z których nawet nie przypuszczałem, że może coś wyrosnąć. Dziś z dumą patrzę na ten mały las, drzewa o grubych pniach i mocnych korzeniach, a w oku zawsze kręci się łza wzruszenia. Chciałbym, żeby moje dzieci wiedziały, że ich rodzina, jest tak silna, jak te drzewa, które zasadził ich tata- czytamy na oficjalnej stronie serwisu mojesilnedrzewo.pl.

Przypominamy, że Krzysztof Ibisz, dwukrotnie rozwiedziony prezenter ma dwóch synów. Pierwszego Maksymiliana z małżeństwa z Anną Zejdler-Ibisz. Drugiego, Vincenta z małżeństwa z Anną Nowak-Ibisz. Obecnie Ibisz nie jest z nikim związany … formalnie.

Nie ma to, jak silna rodzina?

Czytaj także: Podda się kilku operacjom plastycznym! Na randce z asystentką!? Nowak-Ibisz opowiedziała o rozwodzie!

Komentarze

Skomentuj
 • maria (gość)

  co do wyglądu ,to uwaga jak niżej,a tak w ogóle to o jakiej silnej rodzinie mówi i co chce dzieciom pokazać to nie mam pojęcia,bo przecież zostawia dzieci i zapatrzony w siebie brnie z tą swoją głupotą.Spacery"miły"panie to nie jest ani rola ojca w rodzinie,ani rodzina bez ojca nie jest rodziną SILNĄ!!!

  25.01.2010 18:17
 • Don Donson (gość)

  niedługo będzie wyglądał jak michael jackson ;)

  25.01.2010 16:55
 • Denzel (gość)

  ten to się już w manekina zamienił ... lol

  25.01.2010 16:53

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×