Ice T i Coco wciąż razem i wracają z nowym reality show

Nowe odcinki reality show "Ice kocha Coco" na kanale E! Entertainment.

Multimedia

Program typu reality show, przybliżający codzienne życie Ice-T i jego żony Coco Austin powraca z nową serią. Niepokazywane do tej pory w Polsce odcinki oglądać będzie można w każdą niedzielę o godz. 21:00.

W tym sezonie raper i aktor Ice T oraz jego żona, modelka i bizneswoman Coco udowadniają, że w show biznesie istnieją jeszcze kochające i wspierające się małżeństwa. Ice i Coco wspólnie będą dążyć do celów, które sobie założyli. Obydwoje chcą zakończyć budowę swojej wymarzonej posiadłości i wypełnić ją w niedługim czasie gromadką dzieci.

W nowych odcinkach Coco na własnej skórze sprawdzi powiedzenie: "potrzeba jest matką wynalazków". Stęskniona za mężem, odwiedzi go na planie serialu "Prawo i porządek. Jednostka specjalna". Niestety nowojorska mroźna sceneria nie przypadnie do gustu ukochanemu psu pary: Spratacusowi. Pies cierpi podczas długich spacerów w zimowej scenerii Nowego Jorku. Coco wpada więc na pomysł jak połączyć przyjemne z pożytecznym i chce otworzyć klub dla psów oraz ich właścicieli o nazwie Spartacus, w którym czworonogi mogłyby spacerować w komfortowych warunkach. Odnalezienie idealnego miejsca pod nowy biznes okazuje się jednak trudniejsze niż myślała. Jednocześnie wraz z sukcesem linii odzieżowej Lucious, przed Coco pojawia się możliwość pokazu jej kolekcji podczas tygodnia mody w Nowym Jorku. Żona Ice T obawia się jednak, że konkurować będzie z największymi ze świata mody, a jej projekty nie zostaną potraktowane poważnie.

W tym sezonie obejrzymy również romans Ice'a z jego dawną i chyba największą miłością - muzyką. Będzie on pracował w studiu nagraniowym nad nowym materiałem na jego kolejną płytę. Coco postara odnaleźć się jako pogodynka dla lokalnej stacji, a Ice spróbuje swoich sił jako komik. Wystąpi po raz pierwszy przed większą publicznością w stand-up comedy. A to jeszcze nie koniec przygód.

Nowe odcinki reality show "Ice kocha Coco" na kanale E!Entertainment w każdą niedzielę o godz. 21:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×