ich troje

"Twoja twarz brzmi znajomo". Dzieci Michała Wiśniewskiego przez ich nietypowe imiona były ofiarami przykrych żartów. "Na pewno trudności sprawiało to za dzieciaka"

Michał Wiśniewski jest znany w świecie show-biznesu za sprawą występów w zespole "Ich Troje", roli jurora w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", a także jako fan nietypowych imion, jakie nadaje swoim dzieciom. Niektóre z jego pociech postanowiły opowiedzieć o tym, czy są zadowolone z tego, jak się nazywają. Okazuje się, że przez swoje oryginalne imiona, nie miały one w szkole łatwego życia.

30.05.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo". Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dzieci? Nie wykluczył też adopcji. "Mógłbym mieć ósemkę dzieci"

Do tej pory Michał Wiśniewski już pięciokrotnie zostawał ojcem i wychowuje czworo dzieci, które ma jego obecna żona. W jednym z najnowszych wywiadów słynny muzyk opowiedział o swoich ewentualnych planach na przyszłość związanych z ojcostwem. Jak sam twierdzi - "Mógłbym mieć ósemkę dzieci". Nie wyklucza także planów związanych z adopcją.

18.05.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo". Michał Wiśniewski cierpi na nieuleczalną chorobę. "Pod koniec zaczęło już atakować twarz"

Michał Wiśniewski przyzwyczaił już wszystkich do tego, że nie boi się rozmawiać na trudne tematy z mediami. W ostatniej rozmowie z Karoliną Kalatzi w cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl", muzyk wyznał, że od lat zmaga się nieuleczalnym schorzeniem, które o mało co nie zostawiło na jego ciele trwałych zmian. Co mu dolega?

16.05.2022Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo" 15. Jak przez lata zmieniał się Michał Wiśniewski? Wszystkie wcielenia lidera Ich Troje!

Michał Wiśniewski to jedna z ikon polskiej muzyki rozrywkowej. Sprzedał miliony płyt, był królem list przebojów, zarobił fortunę, a następnie... wszystko stracił. Jednak od lat Michał Wiśniewski wraz z grupą Ich Troje konsekwentnie robi swoje i nagrywa kolejne albumy. Zobacz, jak na przestrzeni lat zmieniał się Michał Wiśniewski. Oto wszystkie wcielenia lidera Ich Troje!

09.09.2021Twoja twarz brzmi znajomo 15

"Twoja twarz brzmi znajomo 15". Michał Wiśniewski zszokował fanów! Zgolił swoje czerwone włosy i jest łysy?

Michał Wiśniewski to naczelny skandalista polskiego showbiznesu, chociaż lider Ich Troje już od jakiegoś czas walczy z wizerunkiem, który wypracował sobie w ubiegłych latach. Wszyscy znają charakterystyczną czerwoną fryzurę Michała Wiśniewskiego, jednak teraz wokalista zaprezentował się... w wersji bez włosów! Michał Wiśniewski jest łysy? O co chodzi? Sprawdźcie!

03.08.2021Twoja twarz brzmi znajomo

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×