Ida Nowakowska i Anna Popek zaszalały ze strojem i makijażem na Balu u Dziennikarzy. Internauci krytykują ich stylizacje

Ida Nowakowska i Anna Popek pojawiły się na Balu u Dziennikarzy 2020, który odbył się 8 lutego w Domu Dziennikarza przy ul. Foksal w Warszawie. Prezenterki zaszalały ze strojem i makijażem, bo tematem imprezy było hasło "Dwór i Chata Polska". Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

Multimedia

W sobotę (8 lutego) w Domu Dziennikarza w Warszawie odbył się Bal u Dziennikarzy 2020. Tematem przewodnim charytatywnej imprezy mediów publicznych był "Dwór i Chata Polska". Gospodynią wydarzenia była Anna Popek z TVP, a towarzyszył jej Krzysztof Skowroński, czyli prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Na Balu u Dziennikarzy pojawiła się również Ida Nowakowska z mężem.

Osobowości świata kultury, polityki i show-biznesu po raz ostatni zadały szyku na charytatywnej imprezie! Zobacz więcej

Prezenterki TVP postawiły tego wieczoru na mocny makijaż i wyszukane kreacje, które są teraz szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Ida Nowakowska pojawiła się w stylizacji inspirowanej stylem Audrey Hepburn. Z kolei Anna Popek wybrała klasyczną czerwień. Część internautów uznała jednak kreacje obu prezenterek za nietrafione.

Co ma „Śniadanie u Tiffany’ego” do chaty i dworu? Co ona sobie z twarzą zrobiła???

Zdjęcia z wydarzenia możesz zobaczyć w galerii. Co sądzisz o stylizacji Idy Nowakowskiej i Anny Popek? Dobrze wypadły na Balu u Dziennikarzy 2020?

Zobacz galerię

Źródło: TVN24, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×