"Idol". Ewelina Flinta po latach. Jak zmieniła się autorka hitu "Żałuję"?

Ewelina Flinta była jedną z gwiazd pierwszej polskiej edycji programu "Idol". Jej piosenka "Żałuję" podbijała listy przebojów. Jak wygląda po latach? Zobacz, jak zmieniła się Ewelina Flinta!

Multimedia

Ewelina Flinta po latach

Ewelina Flinta brała udział w pierwszej polskiej edycji programu "Idol" w Polsacie. Zajęła 2. miejsce (wygrała Ala Janosz) i rozpoczęła swoją muzyczną karierę. Nagrywała teledyski, grała koncerty, wydała dwa albumy. Miała spore grono fanów i kilka przebojów na koncie.

Alicja Janosz wygrała pierwszą polską edycję hitowego talent show. Jak zmieniła się od tego czasu?Zobacz więcej

Największym hitem wylansowanym przez Flintę była piosenka "Żałuję". Wokalistka nagrała jednak także m.in. duet z Łukaszem Zagrobelnym, promujący film "Nie kłam, kochanie". Ewelina Flinta wykonywała piosenki z gatunku pop-rock, nigdy raczej nie eksperymentowała z wyglądem. Jej znakiem rozpoznawczym były średniej długości rude włosy oraz hippisowski styl.

Od kilku lat jest o niej nieco ciszej, ale ostatnio Ewelina zaprezentowała się w mediach społecznościowych zupełnie odmieniona. Postanowiła mocno skrócić włosy, ale kolor pozostał bez zmian. To, jak Ewelina Flinta zmieniała się przez lata możecie zobaczyć w naszej galerii!

Muzyczne talent-show w polskiej telewizji. Co było przed "The Voice of Poland"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×