Idris Elba i Olga Kurylenko zarażeni koronawirusem! W jakim stanie są gwiazdy Hollywood?

Koronawirus zbiera coraz większe żniwa. Ostatnio pozytywny test na koronawirusa przeszedł Tom Hanks, a teraz swoje zarażenie potwierdziły kolejne gwiazdy Hollywood - Idris Elba oraz Olga Kurylenko.

Multimedia

Idris Elba przeszedł pozytywnie test na koronawirusa. Jeszcze nie wiadomo czy zarażona jest także jego żona Sabrina. 47-latek poinformował o tym fanów na swoim Twitterze. Czuje się dobrze i nie ma żadnych poważnych objawów. Aktor poddał się kwarantannie.

Zostańcie w domu, bądźcie pragmatyczni, nie panikujcie. Będę dawał wam znać jak się czuję - powiedział. Elba jest kolejną gwiazdą nagłaśniającą problem.

Tom Hanks zarażony koronawirusem! Poinformował o pozytywnym wyniku testu. Zostaje pod obserwacją w AustraliiZobacz więcej

Koronawirusem jest zarażona także Olga Kurylenko. Aktorka podzieliła się tą informacją na swoim Instagramie. Jestem chora od prawie tygodnia. Moje główne objawy to gorączka i zmęczenie. Dbajcie o siebie i traktujcie to poważnie - napisała.

Na całym świecie patogen wykryto już u ponad 170 tys. osób. Wśród znanych osób zarażony jest również Tom Hanks i jego żona Rita Wilson. Kurylenko szerszej publiczności znana jest przede wszystkim z roli dziewczyny Jamesa Bonda w filmie "Quantum of Solace".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×