"Idź na całość" znowu w telewizji! Zygmunt Chajzer poprowadzi program w TV4!

"Idź na całość" wraca do telewizji! O reaktywacji teleturnieju poinformowała stacja TV4. Prowadzącym ponownie będzie Zygmunt Chajzer!

Multimedia

Trwają prace nad nową odsłoną show "Idź na całość", powstającego na licencji amerykańskiego "Let’s Make A Deal" stacji CBS. Teleturniej emitowany był na antenie Telewizji Polsat w latach 1997 - 2001, a prowadzili go najpierw Zygmunt Chajzer, a potem Krzysztof Tyniec.

Po 15 latach nową wersję kultowej produkcji przygotowuje Czwórka, która dziś obchodzi swoje 16-lecie, a pierwsze kroki na polskim rynku telewizyjnym stawiała w czasie, gdy ostatnie edycje programu cieszyły się wielomilionową oglądalnością. W programie uczestnicy wybrani przez prowadzącego z publiczności walczyli o nagrodę typując bramkę, w której może się ona znajdować. Mogli wygrać też nagrodę-niespodziankę lub przegrać wszystko, co symbolizowała maskotka Zonk. Za produkcję programu odpowiada FremantleMedia Polska.

"Idź na całość" doczekał się 55 lokalnych wersji w 20 krajach. Nową polską odsłonę ma znowu poprowadzić Zygmunt Chajzer. Zadowolenie z tego faktu wyraził już syn prezentera, Filip. "I to jest najlepszy news ever. Tata wraca:) Zonk wraca:) Polska znowu pójdzie na całość!!! Idź na całość reaktywacja w TV4. Nie mogę się doczekać i bardzo mocno trzymam kciuki za najlepszego tatę świata!!! - napisał na swoim facebookowym profilu Filip Chajzer.

Czy Wy też nie możecie się doczekac powrotu "Idź na całość"?

Komentarze

Skomentuj
  • Kris (gość)

    idź na całość niech powróci bo mi się bez niego nudzi.

    07.09.2016 13:50
  • Rafał (gość)

    Cieszę się powrotu tego programu on był jeden z najlepszych teleturnieju jakiego kolwiek oglądałem program idz na całość jest super i zygmuncie poprowadz go bo nie moge sie doczekac ty jestes najlepszy i za to zonki cie lubią

    14.07.2016 22:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×