iga śmiechowicz

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil wyznał prawdę o swojej relacji z Igą! Nie szczędził jej przy tym komplementów. "Iga jest naprawdę normalną i wartościową osobą"

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się spekulacje dotyczące rzekomego związku Kamila z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i Igi z 5. odsłony programu. Zdaniem internautów, para miała ewidentnie mieć się ku sobie. Kamil postanowił w końcu zareagować na plotki dotyczące jego relacji z Igą i wyznał, co tak naprawdę jest między nimi.

12.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Iga Śmiechowicz szykuję się na kolejną metamorfozę! Na jaki zabieg się zdecydowała?

Iga Śmiechowicz rozpoznawalność zyskała za sprawą 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć od czasów emisji sezonu z jej udziałem minęło trochę czasu, nadal cieszy się sporą sympatią i popularnością. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała swoich fanów, że zdecydowała się na kolejny zabieg poprawiający urodę. Wiemy, na jaki zabieg się zdecydowała!

30.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy bohaterów? Oto, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego

Odcinek specjalny programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokazał, jak potoczyły się losy bohaterów telewizyjnego eksperymentu. Części z nich rzeczywiście udało się poznać przed kamerami swoją drugą połówkę. Nie wszyscy mieli jednak tyle szczęścia. Wszystko, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziecie w naszej galerii!

22.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga komentuje odcinek specjalny programu. "Nie pozwolę, żeby ten program po raz kolejny sprawił, że zwątpię w siebie"

Nie milkną echa po emisji specjalnego odcinka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", w którym wystąpili uczestnicy pierwszych trzech edycji. Wśród nich był Jacek, którego teoria na temat związku Laury i Karola wywołała niemałe poruszenie. Głos zabrała Iga Śmiechowicz, bohaterka 5. edycji którą eksperci wybrali Karolowi na żonę.

17.02.2022ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Iga Śmiechowicz przechodzi metamorfozę. "Zwiastun ważnej zmiany w życiu"

Można się pokusić o stwierdzenie, że Iga Śmiechowicz jest jak feniks odradzający się z popiołów. Co ją nie zabije, to ją wzmocni. W programie stacji TVN 7 jej relacja z wybranym dla niej Karolem Maciaszem była kiepska, w trakcie show i po nim spotkało ją dużo hejtu. Nie tylko się nie załamała, ale to doświadczenie sprawiło, że postanowiła zmienić swoje życie.

03.08.2021Ślub od pierwszego wejrzenia 5

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Iga zachowywała się na weselu "jak stara zrzęda". Internauci znaleźli "dowód" na koniec jej małżeństwa z Karolem

Iga i Karol z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem? Para swój najważniejszy moment w programie ma już za sobą, a wszystkie szczegóły są już analizowane przez fanów programu. Ci nie wróżą im jednak szczęścia... Internauci znaleźli "dowód" na to, małżeństwo Igi i Karola nie przetrwało.

29.03.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×