Igrzyska Europejskie na sportowych antenach Polsatu (PLAN TRANSMISJI)

W stolicy Azerbejdżanu - Baku po raz pierwszy w historii rozegrane zostaną Igrzyska Europejskie. Telewizja Polsat od 12 do 28 czerwca zaplanowała ponad 400 godzin transmisji z tej nowej imprezy.

Bezpośrednie relacje z Baku będzie można oglądać przez 17 dni rywalizacji na antenach Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News. Piątkową ceremonię otwarcia, którą będzie można zobaczyć w ogólnodostępnym Polsacie Sport News o godzinie 18:00 skomentuje Przemysław Iwańczyk.

Rywalizację w poszczególnych dyscyplinach w trakcie całych Igrzysk na antenach sportowych Polsatu będzie komentowało ponad 15 dziennikarzy i ekspertów m. in.: Grzegorz Jędrzejewski, Andrzej Supron, Andrzej Janisz, Jerzy Mielewski, Łukasz Grass, Marcin Lepa, Janusz Pindera, Artur Partyka, Adam Romański, Łukasz Jurkowski i Danuta Dmowska – Andrzejuk. Gospodarzami studia będą Jerzy Mielewski, Krzysztof Wanio i Paweł Sikora. Codziennie o godzinie 23.00 w Polsacie Sport Extra (od piątku do niedzieli), a w następnie w Polsacie Sport będzie można oglądać godzinny magazyn podsumowując najważniejsze wydarzenia dnia Igrzysk, ze szczególnym uwzględnieniem występów naszych reprezentantów.

Biało-czerwoni podczas Igrzysk Europejskich Baku 2015 wystąpią w takich dyscyplinach sportowych jak: gimnastyka, pływanie, skoki do wody, pływanie synchroniczne, zapasy, boks, judo, kajakarstwo, łucznictwo, sambo, szermierka, strzelectwo, badminton, kolarstwo (górskie i szosowe), taekwondo olimpijskie, triathlon, tenis stołowy, siatkówka plażowa i halowa.

Pomysł na organizację Igrzysk Europejskich urzeczywistnił się w 2012 roku, kiedy Europejski Komitet Olimpijski podjął decyzję o organizacji zawodów i zachowania jej cykliczności, podobnie jak Igrzysk Olimpijskich co 4 lata. Po raz pierwszy w historii Igrzyska Europejskie zostaną zorganizowane w stolicy Azerbejdżanu - Baku w dniach 12-28 czerwca tego roku.

Igrzyska Europejskie - plan transmisji:

  1. Igrzyska Europejskie od 12 do 28 czerwca 2015 roku (Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×