II edycję "Bitwy na głosy" czas zacząć!

Nowe gwiazdy i ich drużyny, zmienione grono ekspertów, dodatkowe nagrody! Startuje muzyczny show w nowej odsłonie!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: "BITWA NA GŁOSY". SIOSTRY PRZYBYSZ WYBRAŁY SWÓJ ZESPÓŁ PÓŁMETEK CASTINGÓW DO "BITWY NA GŁOSY"

W pierwszym odcinku wystąpią: Mezo, siostry Przybysz, Janusz Panasewicz oraz Edyta Górniak. Pojawi się też gość specjalny - Piotr Kupicha!

Ponad 8 tygodni, 4 tysiące kilometrów, 5 tysięcy przesłuchanych osób! Wszystko po to, by wybrać 8 zespołów złożonych z najbardziej utalentowanych ludzi w Polsce. Cztery z nich staną do walki już w tę sobotę, 3 marca o godzinie 20.05 na antenie Dwójki.

W tegorocznej edycji, zwycięska drużyna, oprócz pieniędzy, które przekaże na cel charytatywny, otrzymuje również nagrodę specjalną. Dodatkowy, wyjątkowy odcinek "Bitwy na głosy" zostanie przeznaczony wyłącznie dla niej. Wspólnie ze swoją gwiazdą będą mogli w nim stworzyć własny muzyczny show, zaprosić gości oraz zawładnąć sceną na ponad 1,5 godziny.

CZYTAJ TAKŻE: TELEDYSK "BITWY NA GŁOSY" [WIDEO I ZDJĘCIA] BOHOSIEWICZ I ZAMACHOWSKI W "BITWIE NA GŁOSY"

Grono ekspertów komentujących występy również uległo zmianie. Z poprzedniego sezonu pozostała Alicja Węgorzewska. Dołączyli do niej: świetnie śpiewająca aktorka - Sonia Bohosiewicz oraz utytułowany aktor Zbigniew Zamachowski, który jest również wykładowcą piosenki aktorskiej w Warszawskiej Akademii Teatralnej. Czy te wybitne osobowości będą zgodne w swoich opiniach? Czy jednak pojawią się starcia dotyczące występów grup i solistów na scenie "Bitwy na głosy"?

3 marca o 20.05, w premierowym odcinku II edycji "Bitwy na głosy", moc atrakcji audiowizualnych!

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×