Ile Monika Richardson wydaje na siłownię?

Dużo więcej niż przeciętna Polka.

Multimedia

Jak donosi "Super Express", prezenterka przeznacza na dbanie o swoje ciało ponad 3300 zł. rocznie!

"Roczny karnet to wydatek - 3300 zł. Ale za to do dyspozycji piękna Monika ma sporo, bo i zajęcia grupowe - m.in. pilates i jogę, a także indywidualne - przede wszystkim ćwiczenia ujędrniające dolne partie ciała, czyli uda i pośladki. Może też korzystać z sauny i basenu... Ale patrząc na Monikę, trzeba jasno powiedzieć - warto wylewać siódme poty! Zresztą Richardson musi dbać o siebie. Pochodzi z telewizyjnej rodziny"- czytamy na "Se.pl".

Dbanie o siebie jest wpisane w zawód związany z mediami. Monika stale musi uważać na wizerunek. Paparazzi mogą zaskoczyć ją zawsze i wszędzie. Jak na razie udaje jej się zawsze wyglądać perfekcyjnie.

Czytaj także: Richardson, czuje się stara!? Pornografia w sypialni Richardson!? Richardson: Mówili, że się głupio śmieję!

Komentarze

Skomentuj
  • kalkulator (gość)

    mogliście pomnożyć to jeszcze przez dziesięć lat i napisać ile wydaje w ciągu dekady... jesteście śmieszni. może lepiej żeby te 3 stówy na miesiąc przepijała albo puszczała na fajki? znam kupę ludzi którzy tak robią - a taki na przykład Tomek spod dwunastki wypala dziennie 2 paczki fajek... to będzie... eee.... 450peelena lekko licząc. napiszcie o nim.... :|

    12.05.2010 21:30
  • grabarz (gość)

    i tak umrze:))

    12.05.2010 17:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×