Ile wyśpiewa Andrzej Piaseczny w "Tak to leciało!“?

Artysta wyzna jak został ogrodnikiem, czy prowadzi pamiętnik oraz czy ma tatuaż!

Multimedia

8-ego kwietnia, w Niedzielę Wielkanocną, w programie "Tak to leciało“, wystąpi Andrzej Piaseczny. Będzie walczył o pieniądze dla fundacji Ewy Błaszczyk, "Akogo“, mającej na celu pomoc dzieciom po najcięższych urazach mózgu oraz stworzenie kliniki "Budzik" dla pozostających w śpiączce.

CZYTAJ TAKŻE: GROŻĄ KAYAH I PIASKOWI WĘGORZEWSKA ZAŚPIEWA PIOSENKI QUEEN

Wokalista zmierzy się z tekstami piosenek innych artystów. A Maciej Miecznikowski, gospodarz programu, nie byłby sobą, gdyby nie namówił gwiazdy na zwierzenia.

Dzięki temu wydaniu muzycznego show, widzowie dowiedzą się czy Andrzej Piaseczny lubi zespół Sistars, co myśli o twórczości Kasi Nosowskiej oraz jakich zespołów słuchał będąc w liceum. Wśród zagadek muzycznych przygotowanych dla wokalisty, pojawią się utwory z repertuaru Edyty Bartosiewicz, grup Lady Pank, Bajm oraz Varius Manx.

Podczas gry o 100 tysięcy złotych, muzyk zdradzi także kilka szczegółów ze swojego osobistego życia. Opowie o swoich ogrodniczych pasjach, wyzna czy prowadzi pamiętnik oraz czy zrobił sobie tatuaż.

Ile pieniędzy uda się wygrać wokaliście? Co jeszcze wydarzy się podczas specjalnego wydania "Tak to leciało!" z udziałem artysty? Dowiecie się już 8-ego kwietnia, w Niedzielę Wielkanocną, o godz. 19.00 w Dwójce!

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×