Ile zarabia Dorota Gardias?

Jak na pogodynkę bardzo dużo!

Multimedia

Jak donosi "Super Express", za dzień pracy dostaje ona 5 tysięcy złotych!

"Wystarczy tylko, że Dorota przyjedzie do pracy, kilka razy opowie, co nas czeka w pogodzie, a już jej konto zasila się o kolejne 5 tysięcy złotych!"- czytamy w tabloidzie.

Ciekawe, czy kwota ta obejmuje tylko występ w "Dzień Dobry TVN", czy także wieczorne występy Doroty na antenie stacji. Oprócz niewątpliwie pokaźnego konta, Gardias ciągle ma przy sobie 200 tysięcy złotych. Mowa oczywiście o jej srebrnym porsche, którym jeździ do pracy.

Czy tak dostanie życie zapewnił jej talent, czy może niesamowita uroda? Trudno pogodzić się z tym, że w TVN nawet pogodynka zarabia dużo więcej niż wynosi średnia krajowa.

Czytaj także: Pogodynka Gardias pokaże się nago!? Najseksowniejsza prezenterka!?

Komentarze

Skomentuj
  • ktos (gość)

    o kogo to obchodzi , tvn za duzo ma kasy!!!!!

    19.04.2010 18:41
  • Marek (gość)

    Nie wierzę!!!!!!!Co do samochodu-wszystko jasne.Alem za pogodynkowanie to wiadomość niewiarygodna.Gwiazdy TVN wobec tego muszą mieć 2X tyle(Durczok,Rymanowski)

    14.04.2010 10:17
  • temee (gość)

    Ja... już nie mogę... Weźcie się kogoś innego czepcie, za Wasze Jej nie płacą, więc nie żalcie się już tak. Idźcie na jakiś casting do reklamy i za 1 dzień też zarobicie podobną sumkę. pozdrawiam wszystkich zazdrosnych

    13.04.2010 21:24
  • wali mnie to (gość)

    fajny wieszak na ubrania, no i ze złota

    13.04.2010 21:06
  • Adams (gość)

    Do roboty chamy śpiewał Luciano Pavarotii ;-D

    12.04.2010 21:23
  • le ming (gość)

    Zazdrość żre, co? Trzeba było zostać pogodynką. Dziewczyna ładna, TVN widocznie doszedł do wniosku, że warto jej taką (sporą, przyznaję) kasę płacić - co komu do tego? To nie jest z naszych podatków.

    12.04.2010 18:06
  • ewcia (gość)

    My żyjemy za najniższą krajową, Ona nie robi nic wyjątkowego, tylko czyta pogodę, która i tak nigdy się nie sprawdza!!!!!

    12.04.2010 11:00
  • niezazdrośnik (gość)

    Ludzie ta zazdrość was kiedyś zabije kto wam bronił być pogodynką w TVN .A tak poza konkursem coś cienkie te wyższe górnicze jak nawet po polsku nie umiesz pisać.

    12.04.2010 07:45
  • Warold15 (gość)

    No i powiedzcie,jak w tym państwie ma być dobrze?

    11.04.2010 19:20
  • palomino21 (gość)

    skandal...kim ona jest??pogodynka...ani ladna ani jakas wyksztalcona...brak slow

    11.04.2010 13:04
  • neo (gość)

    I bardzo dobrze!!! Mam taką propozycję: niech w Polsce sukces będzie modny, co? Ja cieszę się, że tyle zarabia, mimo że sam wcale nie biorę tyle w ciągu miesiąca... i co z tego że mam mniej?? więc inni mają mieć jeszcze mniej, żeby mi było przyjemniej??? co jest z wami nie tak? a ile ma brać? 7zł/h jak moja opiekunka do dziecka??? jeżeli w tvn wyliczyli, że opłaca im się tyle jej płacić, to dla mnie super. przecież to nie z mojej kasy... a może z Waszej? abonament przecież nie za tvn...

    10.04.2010 22:05
  • ???????? (gość)

    Nóz w kieszenie sie sam otwiera ja po 30 lata z yższym wykształcenim górniczym na emeryturze do staje prze z3 miesiąc co ta małóklata za dzień?

    10.04.2010 20:14
  • kuki (gość)

    pozal sie boze pogodynka ani to ladna i sexowna a feeeee

    09.04.2010 21:15
  • maja.. (gość)

    Pozazdrościć.Ja po 31 latach w policji zarabiam 3.200 pln miesięcznie.

    09.04.2010 18:00
  • boczek (gość)

    Jedne ciągną za 50 złprzy ulicy a inne potrafią swoimi umiejętnościami oczarować prezesów stacji i zarabiają krocie. Cóż za czar i talent hmmmmm

    09.04.2010 08:30
  • prezes (gość)

    Dużo więcej ? Za dzień pracy 5000 zł :) - to zarabia krotności średniej krajowej. W ciągu miesiąca zarobi więcej niż roczna średnia krajowa. Nie ma nawet o czym mówić. Pozdrawiam

    08.04.2010 18:06