Ilona Felicjańska: "Nie piję"

Modelka ponownie postanowiła opowiedzieć mediom o swoich perypetiach życiowych.

Multimedia

Tym razem wyznała, że... wcale nie poszła na odwyk.

  • Nie, nie jestem na odwyku. Jestem osobą uzależnioną, niepijącą, niechcącą wracać do tego, ponieważ można być szczęśliwym bez żadnych dopalaczy. Osobą uzależnioną jest się przez całe życie. Trzeba o tym pamiętać, a to, co jest najważniejsze, to nie można tego ukrywać. Tajemnica jest największym wrogiem osoby uzależnionej. Ja powiedziałam wszystkim: "tak, jestem uzależniona", ale to wcale nie oznacza, że jestem gorsza, albo czuje się gorsza - zdradziła w rozmowie z "Wideoportalem".

Ilona za wszelką cenę stara się wrócić do łask widzów. Od czasów afery z prowadzeniem pojazdu w stanie nietrzeźwym, Ilona nie ma zbyt najlepszej opinii w mediach. Dlatego też robi wszystko, aby odzyskać dobre imię. Czy kiedykolwiek jej się uda?

Czytaj także: Felicjańska ma już wyrok za jazdę po pijaku! Felicjańska potwierdza rozwód! Spowiedź Felicjańskiej: Jestem alkoholiczką!

Komentarze

Skomentuj
  • tak myślę (gość)

    Gdyby każdy trzeżwy alkoholik był już przekreślony do końca życia,jaki miałby sens proces odwyków,psychoterapii i walki tych ludzi ?-Urabia jej ktoś specjalnie złą opinię-a ilu jest ludzi,którzy toną w alkoholu ,na wysokich stanowiskach państwowych,którzy udają,że nie ma problemu?a my im w tym pomagamy-pruderia.

    08.07.2010 21:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×