Ilona Felicjańska: Tak naprawdę nie jest trudno przestać pić [WIDEO]

Ilona Felicjańska pomaga osobom uzależnionym od alkoholu pokonać nałóg i wspiera ich rodziny. Sama długo walczyła, żeby nie pić, dlatego wierzy, że może być dla innych przykładem, bo udało jej się wyleczyć z tej choroby i rozpocząć lepsze życie.

Była modelka organizuje spotkania, udziela porad przez portale społecznościowe i zachęca do lektury wywiadu-rzeki, w którym rozlicza się ze swoją przeszłością. W maju ukaże się też druga książka Felicjańskiej o alkoholizmie.

CZYTAJ TAKŻE: ILONA FELICJAŃSKA: MAM OCZYWISTE PARCIE NA SZKŁO [WIDEO] WPADKA ILONY FELICJAŃSKIEJ NA GALI GLAM AWARDS 2013 [ZDJĘCIA]

  • *Chcę zająć się zmianą świadomości na temat uzależnienia od alkoholu** i pomagać innym. Dlatego piszę kolejną książkę, jeżdżę po Polsce, spotykam się z ludźmi, rozmawiam na temat tego, jak żyć z tą chorobą. Mam fanpage'a na Facebooku, jeżeli ktoś potrzebuje pomocy, potrzebuje wsparcia, proszę do mnie napisać. Odpowiadam na wszystkie listy* - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Ilona Felicjańska**, modelka.

Ilona Felicjańska przekonuje innych, że można wygrać nawet z najgorszym nałogiem, podnieść się po największej porażce i zacząć wszystko od nowa.

  • Ta choroba naprawdę może być początkiem lepszego życia. Nieświadomość na temat uzależnienia jest ogromna. Naprawdę nie jest tak trudno przestać pić - tłumaczy Ilona Felicjańska.

Była modelka ma za sobą wiele traumatycznych przeżyć. W 2010 roku została skazana za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu. Rok później przyznała się do uzależnienia i rozpoczęła terapię. Do tego doszły problemy w życiu prywatnym: głośny rozwód z biznesmenem Andrzejem Rybkowskim i kłopoty finansowe. Felicjańska przyznaje, że tym czasie media były dla niej bezlitosne.

CZYTAJ TAKŻE: [RANKING ALKOHOLOWYCH EKSCESÓW WG ILONY FELICJAŃSKIEJ. NA I MIEJSCU... ONA SAMA! ZDJĘCIA]](//www.telemagazyn.pl/aktualnosci/plotki/14906,ranking-alkoholowych-ekscesow-wg-ilony-felicjanskiej-na-1,id,t.html) ILONA FELICJAŃSKA. SZCZERA, ALE NIE EKSHIBICJONISTKA

  • *Na szczęście już lepiej o mnie piszą. Byłam przez jakiś czas chłopcem do bicia. Ale proszę uwierzyć, że to był bardzo ważny dla mnie okres i absolutnie go nie żałuję. Bardzo mnie wzmocnił i pozwolił mi poszukać siebie w sobie* - dodaje Ilona Felicjańska .

W ubiegłym roku Ilona Felicjańska wydała książkę poświęconą walce z nałogiem. "Cała prawda o…" to wywiad-rzeka, w którym gwiazda opisała swoje problemy z alkoholem. Prywatnie, była modelka jest związana z kom­po­zy­to­rem Yos­sa­ria­nem Ma­lew­skim.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×