ilona łepkowska

"Zołza". Małgorzata Kożuchowska zachwyca na premierze swojego filmu. Towarzyszyli jej m.in. Artur Żmijewski, Ilona Łepkowska i Paulina Koziejowska

W warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się oficjalna premiera długo wyczekiwanej komedii w reżyserii Tomasza Koneckiego z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Film "Zołza" przybliża historię Anny, której bilans życia prezentuje się imponująco: 1 mąż, 2 dzieci, 36 statuetek i 40 milionów widzów. Gwiazdy dopisały na premierze - na ściance stanęli m.in. Artur Żmijewski, Łukasz Garlicki, Joanna Majstrak, Agnieszka Kawiorska i Anna Samusionek. Zobacz zdjęcia z premiery!

14.09.2022Zołza

"Uwierz w Mikołaja". Gwiazda "M jak miłość" w nowej roli! Teresa Lipowska zagra w filmie napisanym przez Ilonę Łepkowską!

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów Teresy Lipowskiej. Wybitna aktorka, która w ostatnich latach wciela się w postać nestorki rodu Mostowiaków w serialu "M jak miłość", będzie miała okazję sprawdzić się w nowej roli! Aktorkę będziemy mogli zobaczyć w filmie "Uwierz w Mikołaja", którego autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska.

20.01.2022Uwierz w Mikołaja

"Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Ostatnia rola Krzysztofa Kiersznowskiego. Zagrał w kontynuacji kultowej komedii! W obsadzie również zmarły Paweł Nowisz!

Śmierć Krzysztofa Kiersznowskiego była szokiem dla wszystkich. Kiersznowski był jednym z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych polskich aktorów, który stworzył kilka kreacji zasługujących na miano kultowych. Na swoją premierę wciąż czeka ostatni film z udziałem Krzysztofa Kiersznowskiego.

28.10.2021Koniec świata czyli kogel-mogel 4

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×