Ilona Ostrowska odejdzie z "Rancza"?

Wiosną na ekranach naszych telewizorów królował 9. sezon "Rancza". Pojawiły się jednak głosy, że w kolejnym możemy już nie zobaczyć Ilony Ostrowskiej, czyli serialowej Lucy.

Multimedia

Od marca 2015 można oglądać nowe odcinki serialu "Ranczo". Czy dziewiąty sezon będzie ostatnim, w którym zobaczymy Lucy?

CZYTAJ TAKŻE: "RANCZO" ODCINEK 13. S. 9. LUCY I DOROTKA WYPROWADZAJĄ SIĘ DO USA! CO NA TO KUSY? KATARZYNA ŻAK: 10. SERIA "RANCZA" BĘDZIE JUŻ OSTATNIĄ

Wiadomo już, że powstanie 10. sezon "Rancza". Wskazuje się jednak, że być może nie zobaczymy w nim sympatycznej Amerykanki Lucy, w którą wciela się Ilona Ostrowska. W jednym z wywiadów aktorka przyznała bowiem, że w jej życiu szykują się spore zmiany i pragnie rozwijać swoją karierę w zupełnie nowym kierunku. Podobno planuje studia reżyserskie. Ma też zamiar nakręcić film na podstawie jednego ze swych opowiadań. Rozpoczęły się już nawet zdjęcia, które powstały w Nowym Jorku.

Z najnowszych doniesień wynika jednak, że w nowym sezonie "Rancza" Ilona Ostrowska ponownie wcieli się w Lucy! Zdjęcia do 10. serii serialu ruszą już w lipcu 2015!

Komentarze

Skomentuj
  • islote (gość)

    Skoro, jak zauważył autor tej notatki ,,>>Ranczo<< bez Lucy? Trudno sobie wyobrazić!", to po co to wypisywanie bredni? Serial bez głównej bohaterki nie ma racji bytu, a fakt, że aktorka zamierza zająć się reżyserią nie wyklucza jej udziału ani w tym serialu, ani (mam nadzieję) w innych produkcjach filmowych.

    22.01.2015 23:38
  • ranczofan (gość)

    Wszystko w tym serialu dzieje się wokół ,,Lucy" lub jej dotyczy - jej przyjazd z Ameryki, działalność społeczna, akcje na rzecz mieszkańców, walka o fotel wójta, a po wyborach: referendum w sprawie jej odwołania, pikieta mężczyzn niezadowolonych z jej rządów, aresztowanie i próba uwolnienia jej z aresztu i wreszcie spektakularna próba zatrzymania jej we wsi. Bez ,,Lucy" serial ,,Ranczo" nie ma sensu. A chyba nikt nie wyobraża sobie innej aktorki w tej roli. Poza tym wydaje się zupełnie nieprawdopodobne, żeby Pani Ostrowska zrezygnowała z roli w sytuacji, gdy została do nakręcenia jeszcze tylko 1 seria, bowiem ,,Ranczo" ma się definitywnie skończyć po 10 serii, którą, jak wiemy, nakręcą tego lata, a telewizja wyemituje ją wiosną 2016 roku.

    21.01.2015 00:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×