"Imperium". Aktorzy opowiadają o swoich bohaterach w serialu [WIDEO+ZDJĘCIA]

Serial "Imperium" bije rekordy popularności. Aktorzy opowiedzieli o swoich bohaterach w serialu.

Multimedia

Opowieść o potężnej figurze w świecie hip hopu Luciousie Lyonie (nominowany do Oskara Terrence Howard). To niezwykle utalentowany muzyk oraz wszechmocny prezes muzycznego giganta – tytułowego imperium – Empire Entertainment. Okazuje się jednak, że mężczyzna cierpi na nieuleczalną chorobę, która w ciągu kilku lat uczyni go kaleką i pozbawi samodzielności. Czas mija, a Lyon musi wybrać jednego z trzech synów, by przygotować go do przejęcia muzycznego biznesu. Nie jest to takie proste, bo rodzina i bez tego jest wystarczająco skłócona. Co gorsza, nieoczekiwanie, po prawie dwudziestu latach odsiadki, pojawia się u niego była żona – Cookie (nominowana do Oscara Taraji P. Henson), która uważa się za współtwórczynię jego sukcesu. Wcale też nie zamierza przyglądać się bezczynnie triumfom byłego męża i wspólnika, przeciwnie – ona też planuje znaleźć się wśród ludzi, którzy rządzą imperium.

CZYTAJ TAKŻE: BIJĄCY REKORDY POPULARNOŚCI SERIAL "IMPERIUM" OD 12.02.2015 W FOX NAOMI CAMPBELL ZAGRA W SERIALU "IMPERIUM"

Twórcą ścieżki dźwiękowej serialu jest wielokrotny laureat nagrody Grammy – Timbaland, który współpracuje z takimi sławami jak Justin Timberlake, Madonna czy 50Cent.

Aktualnie serial "Imperium" można oglądać na kanale FOX w każdy czwartek o godz. 22:00.

A co aktorzy mówią o swoich bohaterach w serialu?

FILM https//youtu.be/AGA70lXlHjA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×