"Imperium". Drugi sezon od 7 października na FOX!

Już od 7 października na antenie FOX będzie można oglądać drugi sezon znakomitej muzycznej produkcji "Imperium". W serialu zobaczymy kontynuację wydarzeń z pierwszej serii, pojawią się też nowe gwiazdy.

Multimedia

"IMPERIUM" - SEZON 2. OD ŚRODY, 7 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 21:00 NA FOX!

Pierwszy sezon "Imperium" święcił triumfy na wszystkich płaszczyznach – serial pobił wszelkie rekordy oglądalności, w produkcji pojawiły się najgorętsze nazwiska Hollywood oraz największe gwiazdy świata muzyki. Nagrana przez aktorów ścieżka dźwiękowa zadebiutowała na pierwszym miejscu listy Billboardu, zostawiając daleko w tyle m.in. Madonnę. To pierwszy tego typu incydent od 2010 roku, kiedy na szczycie prestiżowego notowania pojawił się album z utworami z innego, przełomowego serialu telewizji FOX, komedii muzycznej "Glee". Zwieńczeniem sukcesu "Imperium" są statuetki BET Awards dla odtwórców głównych ról – Taraji P. Henson oraz Terrence’a Howarda.

CZYTAJ TAKŻE:

CHRIS ROCK W SERIALU "IMPERIUM". KOGO ZAGRA?
PITBULL ZAGRA W DRUGIM SEZONIE SERIALU "IMPERIUM"

Nowy sezon to nowe, gorące nazwiska. Do plejady gwiazd błyszczących na firmamencie "Imperium" dołączą: Lenny Kravitz, Alicia Keys, Kelly Rowland oraz Pitbull. Nieustanie mówi się także o udziale w produkcji samej królowej amerykańskiego show biznesu – Oprah Winfrey.

Równie dramatyczny, co zaskakujący finał pierwszego sezonu "Imperium" pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Kto przejmie muzyczną wytwórnię? Czy Lucious odpowie za zabójstwo? Jak potoczą się losy zmagającego się z chorobą psychiczną Andre? Tego widzowie dowiedzą się już 7 października!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×