"Imperium miłości". Fahriye Evcen Özçivit to jedna z najpiękniejszych tureckich aktorek! Od lat zachwyca fanów!

Fahriye Evcen Özçivit i Burak Özçivit to jedna z najgorętszych par tureckiego showbiznesu. Ich ślub, który odbył się w 2017 roku, był wielkim wydarzeniem. Teraz szczęśliwi małżonkowie wychowują syna Karana, a Fahriye Evcen Özçivit spodziewa się drugiego dziecka! Na najnowszych zdjęciach wygląda olśniewająco!

Multimedia

Fahriye Evcen Özçivit to jedna z najpiękniejszych tureckich aktorek! Od lat zachwyca fanów!

Jeżeli jesteście miłośnikami tureckich seriali, to z pewnością doskonale wiecie kim jest Fahriye Evcen Özçivit. Jeżeli nie, to postaramy wam się krótko przybliżyć karierę jednej z najpiękniejszych tureckich aktorek!

Fahriye Evcen Özçivit - kim jest piękna turecka aktorka?

Fahriye Evcen urodziła się 4 czerwca 1986 roku w Solingen w Niemczech. To właśnie tam pobierała edukację, jednak nie najlepiej wspomina dzieciństwo. Wszystko przez neonazistów, którzy gnębili turecką społeczność w Solingen. Dochodziło nawet do podpaleń domów! Jej pierwszy kontakt z showbiznesem nastąpił podczas wakacji w Turcji, gdy miała okazję pojawić się na planie programu aktorki Oya Aydoğan, gdzie poznała producenta Ibrahima Mertoglu.

Znajomość ta zaowocowała aktorską propozycją. Wówczas Evcen studiowała socjologię w Düsseldorfie, jednak postanowiła rzucić studia, postawiła wszystko na jedną kartę i przeprowadziła się do Stambułu. Tym serialem był "Yaprak Dökümü", który był emitowany w latach 2006-2010. Inne ówczesne produkcje, w których wzięła udział początkująca aktorka, to "Hasret" oraz "Asla unutma". Pierwszy film, w którym zagrała Fahriye Evcen Özçivit, to "Cennet" z 2008 roku. Co ciekawe, Evcen nie zdecydowała się na studia aktorskie, ani dokończenie socjologii. Zamiast tego ukończyła... Wydział Historyczny Uniwersytetu Boğaziçi.

Burak Özçivit i Fahriye Evcen Özçivit pokazali syna! Mały Karan to kopia ojca?Zobacz więcej

Polska publiczność może kojarzyć Fahriye Evcen z serialu "Imperium miłości". W 2017 roku aktorka wyszła za jednego z najprzystojniejszych i najbardziej rozchwytywanych tureckich aktorów, Buraka Özçivita. Para dwa lata później doczekała się syna. Karana. Obecnie Fahriye jest w drugiej ciąży i para już wkrótce doczeka się drugiego syna!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • wiesia (gość)

  Widziałam ja przed operacjami. Przeszłabym i nie zauważyłabym jej na ulicy. Szara mysz. Poza tym jest kłótliwa i wygląda na wredną.

  22.03.2022 21:30
 • iwa (gość)

  A ta narośl na policzku? Samo piękno. Nie satą jej na usunięcie?

  20.11.2021 14:19
 • ABC (gość)

  No rzeczywiście piękna! Sam plastik i botoks, a talentu aktorskiego za grosz! Jeżeli to są kanony piękna, to ja za to dziękuję. Owszem, ta sztuczna celebrytka turecka może się tylko chwalić swoją głupotą, egocentryzmem, chciwością i rozkapryszonym usposobieniem.To kobieta o mentalności nastoletniej dziewczynki. Gdyby nie była żoną Buraka, nikt by o niej nie słyszał. I tyle w temacie!

  21.09.2021 20:06
 • Jowita (gość)

  Aktorka słaba, nie tylko uroda liczy się na ekranie to coś trzeba zdobyć studiując profesjonalnie i grając z charyzmą. Jest wiele aktorek lepszych od niej Elcin Sangu,Demet Ozdemir, Hande Ercel.

  04.08.2021 13:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×