"Imperium miłości". Farah Zeynep Abdullah jest poważnie chora? Fani aktorki martwią się o jej zdrowie!

Farah Zeynep Abdullah, czyli gwiazda serialu "Imperium miłości" zmaga się z uciążliwymi dolegliwościami. Lekarze zaczęli już podejrzewać u niej stwardnienie rozsiane! Aktorka przeszła serię badań, o których opowiedziała na Instagramie. Co jej dolega?

Multimedia

Farah Zeynep Abdullah choruje na stwardnienie rozsiane?

Farah Zeynep Abdullah, aktorka znana z serialu "Imperium miłości" oraz "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" zaniepokoiła ostatnio swoich fanów. Gwiazda wyznała w mediach społecznościowych, że przeszła serię specjalistycznych badań, których celem było rozpoznanie stwardnienia rozsianego.

Oprócz przepukliny szyi jest też problem z tarczycą. Podczas badań lekarze podejrzewali SM… Dwukrotnie pobrano mi płyn rdzeniowy, żeby to zbadać - wyznała Farah Zeynep Abdullah.

Najpiękniejsze sceny miłosne w tureckich serialach. Zobacz romantyczne zdjęcia!Zobacz więcej

Aktorka w dalszej części wpisu wspomniała o filmie "Champion", w którym zagrała dziewczynę z rakiem. Na szczęście wyniki badań wykluczyły stwardnienie rozsiane. Lekarze nadal próbują z odkryć przyczynę uciążliwych dolegliwości z jakimi zmaga się 32-letnia Farah Zeynep Abdullah. Oby nie było to nic groźnego.

Przypominamy, że Farah Zeynep Abdullah zagrała ostatnio İnci w serialu "Masumlar Apartmanı", który zadebiutował w Turcji we wrześniu 2020 r.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×