"Imperium miłości" odcinki 8-12. Kurt prosi o rękę Szury. Zakochani wyruszają do Ałuszty [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami kolejny tydzień z tureckim serialem o wielkiej miłości Kurta i Szury. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu "Imperium miłości"!

Multimedia

"IMPERIUM MIŁOŚCI" ODCINKI 8-12 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 17:05 W TVP2!

Odkąd Kurt Seyit (Kivanç Tatlitug) i Szura (Farah Zeynep Abdullah) zobaczyli się po raz pierwszy, w ich sercach rozgorzała wielka miłość. Niestety przyszło im żyć w czasach, w których miłość między ludźmi z zupełnie innych środowisk nie jest łatwa. Dodatkowo, wszystko komplikuje wojna.

W 8. odcinku serialu "Imperium miłości Kurt, Dżelili i Tatia przybywają do Kisłowodzka, żeby spotkać się z Szurą. Widzą jednak tylko zrujnowany dom dziewczyny. Wkrótce Dżelili przypadkiem spotyka Szurę w mieście i doprowadza do jej spotkania z Kurtem. Szczęśliwy Kurt prosi matkę Szury o jej rękę. - Przyjechałem tu z miasta i chciałbym poślubić pani córkę - wskazuje Seyit. - To nie jest odpowiednie miejsce na tą rozmowę, ale takie są okoliczności... - kontynuuje. - Za chwilę nadjedzie pociąg i znowu nas rozdzieli. Nie chcę żeby tak się stało. Nie wytrzymam tego - dodaje Szura. - Parę godzin temu byłam nieszczęśliwą kobietą. Teraz jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Naszym przeznaczeniem jest bycie razem.

CZYTAK TAKŻE:

ILE ODCINKÓW MA SERIAL "IMPERIUM MIŁOŚCI"? [ZDJĘCIA]
KTO JEST KIM W SERIALU "IMPERIUM MIŁOŚCI"? POZNAJ BOHATERÓW!

Niestety, rodzina nie zezwala na wyjazd Szury z Kurtem do Ałuszty. Zakochani żegnają się, ale Szura wyskakuje z ruszającego pociągu, aby być z Kurtem. W kolejnych odcinkach, po wielu perypetiach docierają wreszcie do Ałuszty, jednak zatrzymują się w domku w winnicy. Po drodze Tatia wyjawia Szurze, że jest w ciąży. Konstanty prosi o rękę Walentyny. Kurt jedzie do rodzinnego majątku sam. Witany gorąco przez rodzinę, czeka na trudną rozmowę z ojcem. Mirza Mehmet nie zgadza się na ślub syna i oświadcza, że żadna Rosjanka nie zamieszka pod jego dachem.

W Ałuszcie narastają nastroje rewolucyjne. Robotnicy uciekają z folwarku Eminowów, a gdy Kurt wreszcie wraca, nie wspomina o kłótni z ojcem. Petro relacjonuje przyjaciołom sytuację w Piotrogrodzie. Kłamie, że Misza w okolicach Krymu organizuje oddziały rewolucyjne. Nocą wymyka się do spiskujących chłopów. Nazajutrz Kurt i Petro rozpoczynają objazd wsi. Mahmut omawia z rybakiem warunki przedostania się z żoną i synkiem do Turcji. Zahide posyła Osmana do domku w winnicy z listem do Seyita. Mirza Mehmet i Mahmut ruszają jego tropem. Widzą, jak Osman rozmawia z Szurą. Mirza Mehmet bardzo wyniośle oferuje Szurze gościnę. Kurt, Dżelil i Petro wpadają w zasadzkę. Podczas strzelaniny Petro mierzy do Dżelila i Kurta.

Komentarze

Skomentuj
 • Basia (gość)

  No dobra a jak można zobaczyć odcinek 10 online? Powtórki!!! Online skończyło się na 10 i dalej szukaj wiatru w polu!!!

  06.02.2017 22:31
 • Irenq (gość)

  W dalszym ciągu czekam na powrót serialu Imperium Miłości, dlaczego z widzów robi się kretynów, ale ciągle przypomina się o płaceniu abonamentu.

  27.07.2016 11:49
 • Mela (gość)

  Kiedy następne odcinki imperium ?

  04.07.2016 13:01
 • Gabcia (gość)

  No i co? Serialu nie wznawiają. Zrobili z widzów kretynów, ale abonament każą sobie płacić!!!!!!!!

  03.07.2016 00:14
 • Anna (gość)

  Dlaczego serial zostal przerwany?!!!

  02.07.2016 21:23
 • aj (gość)

  Jak tak można robić, to skandal. Proszę oddać serial imperium miłości.

  30.06.2016 12:19
 • ola (gość)

  co to za jaja z tym Imperium????????????????chciałabym poznać tą osobę która podjęła taką decyzję...jawnie z ludzi kretynów robicie...nie dość ze obcinają serial po kilka minut(zobaczcie dziewczyny na necie orginalny serial...),to teraz jeszcze go zdjęli...żenada !!!!!!!!!!!!!

  29.06.2016 11:20
 • Klara (gość)

  Też jestem zaskoczona niech TV to nam wyjaśni i to szybciorem.

  28.06.2016 23:24
 • Anna (gość)

  O co chodzi z tym serialem? Dlaczego przerwano jego emisję czy wiecie coś ma ten temat? Po raz pierwszy oglądałam serial bardzo mnie po e zaciekawil dlaczego już go nie emitują?

  28.06.2016 18:51
 • Anna (gość)

  O co chodzi z tym serialem? Dlaczego przerwano jego emisję czy wiecie coś ma ten temat? Po raz pierwszy oglądałam serial bardzo mnie po e zaciekawil dlaczego już go nie emitują?

  28.06.2016 18:50
 • jaaa (gość)

  tvp 2 zrobiło sobie jaja. Dalsze odcinki Tylko z tobą i tak będą po wakacjach. Ale takie zachowanie to zero szacunku dla widzów.

  28.06.2016 18:11
 • grazyna (gość)

  Gdzie jest film? Kto przerwał emisję?

  28.06.2016 17:31
 • modliszka (gość)

  Właśnie,co to ma być!

  28.06.2016 10:33
 • gość (gość)

  Jestem oburzona faktem przerwania emisji Imperium miłości, które oglądałam. Jak można przerwać emisję serialu i w to miejsce emitować powtórkę Tylko z tobą, który to serial dopiero co się zakończył???. Co dalej w tym układzie z Imperium miłości ... trochę szacunku dla widzów, bo płacimy wysoki abonament radiowo-telewizyjny, a robi się nas w konia.

  27.06.2016 19:57
 • wybe (gość)

  Dlaczego dnia 27 czerwca 2016r. przerwano serial na 12 odcinku i rozpoczęto "Tylko z tobą" ? W programach gazetowych jest "Imperium miłości". Co to ma być?

  27.06.2016 17:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×