Inauguracja Donalda Trumpa. 16-letnia finalistka amerykańskiego "Mam Talent" zaśpiewała hymn narodowy [WIDEO]

Tradycją już jest, że podczas inauguracji i zaprzysiężenia nowego prezydenta USA, śpiewany jest hymn narodowy. Tym razem "Star spangled banner" zaśpiewała 16-letnia finalistka amerykańskiej edycji "Mam Talent", Jackie Evancho.

Multimedia

Podczas inauguracji 2. kadencji Baracka Obamy w 2013 r. hymn narodowy na Kapitolu, przed ogromną publicznością w Waszyngtonie i milionami przed telewizorami, zaśpiewała jedna z największych gwiazd - Beyonce. Przy okazji zaprzysiężenia 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa, wiele znanych osób odmówiło przybycia do stolicy amerykańskiego państwa. Wśród nich są m.in. Elton John, Andrea Bocelli, Celine Dion i Rebecca Ferguson.

Meryl Streep w odważnym przemówieniu krytykuje Donalda Trumpa. Jest odpowiedź! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kto zatem zaśpiewał nowemu prezydentowi i Amerykanom? Po złożeniu przysięgi przez 45. prezydenta USA, "Star spangled banner" - amerykański hymn zaśpiewała zaledwie 16-letnia Jackie Evancho, która sławę zdobyła dzięki udziałowi w amerykańskiej wersji "Mam Talent", "America's Got Talent" w 2010 r. Od tego czasu wydała już sześć płyt, z czego pięć zajmowało pierwsze miejsce na liście Billboard Classical Albums.

Jak "Star spangled banner" wyszedł młodej gwieździe? Posłuchajcie sami!

Zobacz galerię

45. prezydent Stanów Zjednoczonych u boku Kevina! [WIDEO]Zobacz więcej

Źródło: RUPTLY/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • m (gość)

    Podobna do Kingi Dudy

    20.01.2017 21:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×